Ela Romanowska niedawno została prowadzącą Nasz nowy dom. Aktorka zastąpiła w tej roli Katarzynę Dowbor, która była związana z programem przez 10 lat.

8 maja Telewizja Polsat poinformowała o zakończeniu współpracy z Katarzyną Dowbor. Tego dnia dziennikarka odwiedziła siedzibę stacji. Otrzymała też bukiet kwiatów od dyrektora programowego stacji, którym jest Edward Miszczak.

Katarzyna Dowbor opublikowała oświadczenie w mediach społecznościowych. Dziennikarka szczególnie podziękowała Ninie Terentiew za to, że dała jej szansę poprowadzić Nasz nowy dom i uwierzyła w nią.

Po dziesięciu latach pracy muszę się pożegnać z programem, który był chyba najważniejszy w moim życiu. Programem, który był misją i miał jedno niesamowite przesłanie – po prostu pomagał ludziom – napisała Katarzyna Dowbor.

Ela Romanowska w Nasz nowy dom

Tydzień później ruszyły zdjęcia do 21. sezonu Nasz nowy dom. Nową prowadzącą została Ela Romanowska. Aktorka grała między innymi w serialach Samo życie, Pierwsza miłość, Świat według Kiepskich oraz W rytmie serca.

Ela Romanowska
fot. Polsat

Pod koniec czerwca Ela Romanowska zakończyła zdjęcia do następnego odcinka. Wyremontowano dom kolejnej rodzinie. Aktorka poinformowała o tym w mediach społecznościowych. Romanowska zamieściła też zdjęcie z kwiatami, które otrzymała na planie Nasz nowy dom.

Instagram - Ela Romanowska
fot. elaromanowska / Instagram

Nasz nowy dom jesienią w Polsacie.

Polecamy