Telewizja Polska realizuje na Wyspach Kanaryjskich reality show Love Me or Leave Me. Kochaj albo rzuć. Osiem par przed ślubem, sprawdzi czy ich związki są dobrze dobrane i gotowe na wspólne życie.

Pary zmierzą się z wyzwaniami, które prędzej czy później stanęłyby na drodze ich relacji. Będzie to dla nich swoisty test przedmałżeński, podczas którego okaże się, jak ważna jest praca nad związkiem. Przyszli małżonkowie sprawdzą, czy naprawdę się znają i są na tyle dobrze dograni, by spędzić razem resztę życia.

Wykrywacz kłamstw!

W każdym odcinku pary będą komentować i oceniać nawzajem swoje poczynania oraz decydować, która opuści „Wzgórze Próby”. W półfinale narzeczeni zmierzą się z najtrudniejszym: odpowiedzą na pytania dotyczące przyszłości związku. Badanie reakcji mózgu zweryfikuje zgodność słów z emocjami. Najlepiej dobrana para wygra 100 tysięcy złotych.

Love Me or Leave Me
fot. TVP

Kto prowadzi Love Me or Leave Me?

Wiadomo, już kto poprowadzi reality show Love Me or Leave Me. Kochaj albo rzuć. Podobnie jak w reality show innych nadawców, gospodarzem programu będzie kobieta. Prowadzącą show jest Sandra Kubicka. Modelka jest znana między innymi z sesji do pisma dla mężczyzn – Playboy. W 2019 roku brała udział w show Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Sandra A Kubicka (@sandrakubicka)

Love Me or Leave Me. Kochaj albo rzuć od 16 marca w internecie za darmo w serwisie VOD.TVP.PL.

Kopia True Love TVN7?

27 lutego na antenie TVN7 zadebiutuje reality show True Love. Jest to miłosny eksperyment zrealizowany na Karaibach. Podobnie jak w Love Me or Leave Me, pary będą poddawane testom z wykorzystaniem wykrywacza kłamstw. Zobacz uczestników True Love TVN7!

Polecamy