Marcin Józefaciuk – kim jest ekspert z programu TVN Nastolatki rządzą… kasą?

Marcin Józefaciuk – kim jest ekspert z programu TVN Nastolatki rządzą… kasą?

Fot.: TVN Warner Bros. Discovery
HBO Max – premiery luty 2023. Filmy i seriale – co oglądać?

HBO Max – premiery luty 2023. Filmy i seriale – co oglądać?

Przedmałżeński test z wykrywaczem kłamstw w reality show TVP

Przedmałżeński test z wykrywaczem kłamstw w reality show TVP

Już 14 marca na antenie TVN zadebiutuje program Nastolatki rządzą… kasą. Poradą młodym osobom służyć będzie ekspert Marcin Józefaciuk.

Marcin Józefaciuk jest pedagogiem z niemal 20-letnim stażem. Niedawno nauczyciel zyskał popularność. Udzielił wywiadu ogólnopolskim mediom, m.in. Radiu ZET. Józefaciuk skrytykował podejście rządzących do edukacji.

Marcin Józefaciuk – gdzie i czego uczy?

Po dziś dzień Marcin Józefaciuk uczy nastolatków języka angielskiego. Pracuje w Zespole Szkół Rzemiosła im. Jana Kilińskiego w Łodzi. Ponadto pedagog ma kwalifikacje do prowadzenia zajęć z języka polskiego, wychowania fizycznego oraz fizyki.

Nauczyciel lubi pokazywać w internecie kulisy swojej pracy. W mediach społecznościowych publikuje między innymi zdjęcia ze studniówki. Marcin Józefaciuk Instagram prowadzi pod loginem @marcinjozefaciuk.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Marcin Józefaciuk (@marcinjozefaciuk)

Nastolatki rządzą… kasą TVN – kiedy i gdzie oglądać

Nowy program TVNNastolatki rządzą… kasą będzie emitowany wiosną 2023 roku. Przez miesiąc nastolatkowie będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze. Wybiorą, czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń.

Nastolatki rządzą… kasą jest nie tylko programem o nastolatkach i ich fanaberiach finansowych, ale przede wszystkim mądrze przeprowadzonym eksperymentem pod okiem specjalistów – psychologów. Dzięki temu, że w każdym odcinku bierze udział inna rodzina, widz ma możliwość zapoznania się z dużym spektrum problematyki wieku nastoletniego. Ma on walor edukacyjny nie tylko dla rodziców i młodzieży, ale również nauczycieli. Projekt przenosi świat rozrywki do naszych domów, nastoletni widzowie mogą zapoznać się z problemami swoich rówieśników, ze sposobami jak sobie z nimi radzą, ale też zobaczyć, jak spełniają swoje marzenia – komentuje Marcin Józefaciuk.

Nastolatki rządzą… kasą to polska wersja norweskiego formatu, który powstał na zlecenie telewizji NRK. Producentem show jest MASS Koncept. Pierwszy sezon liczy 10 odcinków.

Wiadomo już, kiedy i gdzie oglądać Nastolatki rządzą kasą. Emisja w TV we wtorki o godzinie 21:35. Pierwszy odcinek już 14 marca. Reality show w internecie będzie można oglądać w serwisie Player.pl.

Żródło: Łódź.pl

Polecamy