Na antenę TV4 powrócił reality show Love Islnad. Co dzieje się na „Wyspie miłości”?

Pojawienie się tajemniczego gościa pod koniec pierwszego odcinka wzbudziło duże zaskoczenie wśród mieszkańców willi. Ale jego nieoczekiwane zniknięcie było jeszcze bardziej intrygujące.

Oliwia, Wiki i Emi były bardzo podekscytowane Danem tym bardziej jego zniknięcie wzbudziło jeszcze więcej wątpliwości. Opisywały jego atuty i fantazjowały o podzieleniu się partiami ciała tajemniczego chłopaka.

Ciekawą rozmowę odbyli Adrian z Emi. Chłopak badawczo wypytał dziewczynę o wiarę, o to jakie ma zainteresowania i co robi w życiu. Chciał poznać dokładnie każdą z Islanderek i dla każdej miał przygotowany ten sam zestaw pytań.

Love Island - Emilia
fot. TV4

Nadeszła noc i wszystkie emocje zostały uśpione. Wyspiątka zasnęły po raz pierwszy w hiszpańskiej willi, położonej gdzieś wysoko w górach. Poranek przyniósł nieoczekiwaną niespodziankę. Gdy dziewczyny weszły do swojego ulubionego pomieszczenia zwanego beauty, zobaczyły na stoliku prezenty. Ale tylko Emi oprócz prezentu otrzymała dodatkowo list, w którym było zaproszenie na randkę. Adresatem intrygującego zaproszenia był Dan, tajemniczy gość, który poprzedniej nocy zniknął niczym Kopciuszek z balu.

Zaskoczona Emi została przywitana w języku angielskim i była pewna, że Dan nie jest z Polski. To była bardzo ciekawa i wesoła randka. Obydwoje poczuli się komfortowo i swobodnie w swoim towarzystwie. Dan nie ukrywał zachwytu Emi i powiedział jej, że urzekła go jej swoboda w tańcu i jej ruchy. Ze wszystkich dziewczyn to Emi wzbudziła największe zainteresowanie chłopaka.

Love Island - Dan
fot. TV4

Dziewczyny wchodzą do gry

Męskie rozmowy przerwał SMS, którego otrzymali Daniel i Adrian. Na chłopaków czekała zaskakująca randka z nieznajomą. Udali się więc na plażę, gdzie poznali czarującą brunetkę Darię. Potrójne spotkanie było bardzo gorące, bo nawet doszło do pocałunku między Darią i Adrianem, a także Darią i Danielem. Dziewczyna przyznała, że Adrianem zainteresowała się, ponieważ miał błysk w oku.

Love Island - randka
fot. TV4

Jednak to nie koniec niespodzianek. Na „Wyspę miłości” wkroczy piękna blondynka. Panowie natychmiast zainteresują się Patrycją, która swoim spojrzeniem zaczaruje szczególnie Jarka. Islander natychmiast zaproponuje swoje towarzystwo dziewczynie i nie będzie odstępował jej na krok.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 22:00 w TV4. Odcinki w internecie w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy