Simply the Best! Kto wygrał pierwszy odcinek Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi?
10-lecie programu

Simply the Best! Kto wygrał pierwszy odcinek Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi?

Fot.: Polsat
Blond piękność namiesza na Love Island!

Blond piękność namiesza na Love Island!

Czarnoskóra Cesaria Evora w drugim odcinku Twoja twarz brzmi znajomo

Czarnoskóra Cesaria Evora w drugim odcinku Twoja twarz brzmi znajomo

10. urodziny programu Twoja twarz brzmi znajomo rozpoczęły się od występu najlepszej ósemki. Kto okazał się być „the best”?

Pierwszy konkursowy występ należał do Mateusza Ziółko, zwycięzcy 10. sezonu programu Twoja twarz brzmi znajomo. Oczarował wówczas wszystkich historycznym wcieleniem w Zbigniewa Wodeckiego, śpiewając „Lubię wracać tam gdzie byłem”. Na początek przypadł mu występ w duecie, do którego zaprosił zwycięzcę ostatniej 19. edycji, Kubę Szmajkowskiego. Panowie zaśpiewali razem uroczy utwór Eda Sheerana i Justina Biebera – „I don’t Care”.

fot. Polsat

Maria Tyszkiewicz, która zwyciężyła w szóstej edycji, zasłynęła jako doskonała Doda, ale także Axel Rose i Alicja Majewska. W tym sezonie grzyb przyniósł jej na początek Ewę Demarczyk, której twórczość nie wpisuje się w kanony muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej.

Twoja twarz brzmi znajomo - Maria Tyszkiewicz
fot. Polsat

Zwycięzca szóstej edycji, Stefano Terrazzino zaczął od występu w roli spektakularnej Lizy Minelli. Choć według Maćka Zakliczyńskiego na próbach przypominał bardziej Franka Sinatrę, to na scenie jak zawsze pokazał klasę, wykonując hit „New York, New York”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Stefano Terrazzino
fot. Polsat

Czwartym uczestnikiem był Filip Lato. Jego wykonanie utworu „Sen o Warszawie” Czesława Niemena z dziewiątej edycji przeszło do historii. Widzom pierwszego odcinka zaprezentował się w roli Robbiego Williamsa.

Twoja twarz brzmi znajomo - Filip Lato
fot. Polsat

Zwyciężczyni piątej edycji, Aleksandra Szwed. Teraz zaczęła mniej fortunnie, bo nie dość, że ze złamaną ręką, to jeszcze z nadszarpniętym głosem. Jej wykonanie Shagiego „Boombastic” zaniepokoiło Roberta Janowskiego.

Twoja twarz brzmi znajomo - Ola Szwed
fot. Polsat

Kacper Kuszewski rozpoczął sezon „Najlepsi” od wcielenia się w Ritę Orę. Zaprezentował ubiegłoroczny hit „Praising you”.

W pierwszym odcinku 20. edycji Barbara Kurdej-Szatan została Urszulą. Jej „Konikowi na biegunach” przyglądała się wokalistka.

Twoja twarz brzmi znajomo - Barbara Kurdej-Szatan
fot. Polsat

Na koniec na scenę weszła Katarzyna Skrzynecka. Wylosowała „wehikuł czasu”, czyli możliwość, którą będzie miał kolejno każdy uczestnik do wyboru swojego ulubionego występu z poprzedniej edycji. Wybrała to, co było najtrudniejsze. Wcieliła się w dwójkę śpiewaków, wykonujących utwór „Time to Say Goodbye”. Z jednej strony była Andrea Bocelli, a z drugiej Sarah Brightman.

Twoja twarz brzmi znajomo - Katarzyna Skrzynecka
fot. Polsat

Pierwszy odcinek Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi wygrała Katarzyna Skrzynecka jako Andrea Bocelli i Sarah Brightman. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Kocham.

Show jest emitowany w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie. Odcinki w internecie można oglądać w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy