Pierwsza miłość: Kinga zmienia wizerunek
Mega metamorfoza

Pierwsza miłość: Kinga zmienia wizerunek

Fot.: Polsat
Gliniarze – odcinek 895. Olgierd naczelnikiem wydziału

Gliniarze – odcinek 895. Olgierd naczelnikiem wydziału

Blond piękność namiesza na Love Island!

Blond piękność namiesza na Love Island!

Aleksandra Zienkiewicz wciela się w rolę Kingi z serialu Pierwsza miłości od pierwszego odcinka. Ostatnio jej serialowa postać wygrała walkę z rakiem i przeszła spektakularną metamorfozę. Pożegnała chusty, perukę i zaprezentowała się z krótkimi włosami.

Aleksandra Zienkiewicz zmieniła swoją fryzurę na potrzeby serialu jeszcze w październiku ubiegłego roku. Natomiast fani Pierwszej miłości dopiero od niedawna widzą na ekranach Kingę z krótkimi włosami.

W wywiadzie dla tygodnika „Tele Tydzień” Aleksandra Zienkiewicz ujawniła kulisy radykalnej zmiany swojego wizerunku.

Ta decyzja wynikała z rozwoju wątku postaci. Kinga od dłuższego czasu chorowała na raka, przeszła mastektomię i chemioterapię. Ponieważ teraz moja bohaterka wchodzi w nowy etap życia, chcieliśmy przedstawić go jak najbardziej wiarygodnie – by już nie nosiła chust czy peruk. Producenci serialu zapytali mnie, czy zgodziłabym się na metamorfozę polegającą na obcięciu na krótko włosów, a ja chętnie na to przystałam. Chciałam to Kindze dać nową twarz. Teraz myślę, że to nie był mój dar dla niej, ale jej dla mnie – cieszy się aktorka.

Pierwsza miłość
fot. Polsat

Ponad 20 latem temu, gdy wystartował casting do serialu Pierwsza miłość, ówczesny reżyser Okił Khamidov od razu wiedział, kogo chce obsadzić w roli Kingi Żukowskiej. W tej roli widział dziewczynę, którą zapamiętał z Fali zbrodni. Była to statystka, która bardzo zapadła mu w pamięć i tak Aleksandra Zienkiewicz od niemal 20 lat wciela się w postać Kingi.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 w Polsacie. W internecie w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy