Startuje Azja Express. Kim są uczestnicy?
Poznajcie gwiazdy!

Startuje Azja Express. Kim są uczestnicy?

Fot.: Piotr Mizerski/TVN
Sługa narodu w Polsacie. „Nikt nie chce tego serialu”

Sługa narodu w Polsacie. „Nikt nie chce tego serialu”

Telewizja Polska usuwa TVP ABC z MUX1. Zmiany za kilka miesięcy

Telewizja Polska usuwa TVP ABC z MUX1. Zmiany za kilka miesięcy

Już 4 marca widzowie TVN zobaczą pierwszy odcinek trzeciej edycji Azja Express. W wielkim wyścigu zmierzy się 8 par. Sprawdź, kim są uczestnicy?

Nowa edycja Azja Express została zrealizowana w Turcji, Gruzji i Uzbekistanie. Uczestnicy przemierzyli około 4 tysiące kilometrów. Musieli liczyć się z drastycznymi zmianami aury i temperatury.

Azja express – kim są uczestnicy?

W trzeciej edycji show Azja Express wzięło udział osiem par. Widzowie będą śledzić zmagania muzyka, Czesława Mozila i jego żony. Artysta jest znany między innymi z roli jurora w talent show X-Factor.

Czesław i Dorota Mozil
fot. TVN Warner Bros.Dicovery

Andrzej Gąsienica zaprosił do programu swoją żonę – Kasię. Para znana jest z programu TTV – Gogglebox. Przed telewizorem.

Kasia i Andrzej Gąsienicowie
fot. TVN Warner Bros.Dicovery

Aktor Krystian Pesta znany jest widzom z wielu produkcji telewizyjnych i nie tylko. W ostatnim czasie można go było oglądać w serialu Behawiorysta. Do wyścigu zaprosił swoją siostrę – Oliwię.

Krystian Pesta i Oliwia Pesta
fot. TVN Warner Bros.Dicovery

Piosenkarka Reni Jusis znana jest z hitów „Zakręcona” oraz „Kiedyś Cię znajdę”. W Azja Express bierze udział wraz z przyjacielem, Remigiuszem Dorawą.

Reni Jusis i Remigiusz Dorawa
fot. TVN Warner Bros.Dicovery

Aktor znany z Rodzinki PL i Rodziny zastępczejAdam Zdrójkowski zaprosił do programu swojego ojca, Dariusza Zdrójkowskiego.

Adam Zdrójkowski z Dariuszem Zdrójkowskim
fot. TVN Warner Bros.Dicovery

Prezenterka i modelka Paulina Krupińska o poranku prowadzi Dzień dobry TVN. W Azja Express pokaże swoje prawdziwe oblicze wraz z przyjaciółką Izabelą Połeć.

Paulina Krupińska i Izabela Połeć
fot. TVN Warner Bros.Dicovery

Piosenkarz Wojciech Łozowski przed laty grał w serialu TVN – 39 i pół. Następnie jego kariera rozwinęła się jako członek zespołu Afromental. W międzyczasie był jurorem w talent show Must Be the Music. Łozo do programu zaprosił przyjaciela: rapera i DJ-a Bartosza Kochanka.

Wojciech Łozowski z Bartoszem Kochankiem
fot. TVN Warner Bros.Dicovery

Angelika Trochonowicz, czyli Andziaks jest influencerką. W wyścigu weźmie udział z mężem, youtuberem Łukaszem TrochonowiczemLuka.

Angelika i Łukasz Trochonowicz
fot. TVN Warner Bros.Dicovery

Co w pierwszym odcinku?

Wyścig Azja Express rozpoczął się w Stambule – jednym z największych, leżącym na dwóch kontynentach, miast świata. Osiem par, zerwało się o świcie i ruszyło w kierunku Uzbekistanu.

Pierwsza misja polegała na odnalezieniu plecaków, które są znakiem rozpoznawczym programu. Jak zwykle droga do ich zdobycia była kręta, stroma i najeżona zaskakującymi przeszkodami. Trzy pary, z najlepszym czasem wykonania zadania, stanęły do walki o amulet wart pięć tysięcy złotych. Zawody odbyły się na majestatycznym konstantynopolitańskim Hipodromie.

Daria Ładocha i Paulina Krupińska
fot. Piotr Mizerski/TVN

Kolejnym etapem wyprawy była podróż do zielonej Bursy. Niestety kilka par miało trudności z wydostaniem się ze Stambułu i zmierzch zastał ich w rozrywkowym centrum metropolii. W pierwszym odcinku widzowie zobaczą, jak minęła uczestnikom pierwsza noc.

Azja Express w internecie

Azja Express w internecie za darmo można oglądać w serwisie Player.pl. Serwis udostępnia stream TVN, dlatego program dostępny będzie tylko w trakcie emisji w TV. TVN pokazywać będzie show w soboty o godzinie 20:00. Później Azja Express online będzie można oglądać w Player.pl.

Polecamy