Tym utworem Ukraina wygrała Eurowizję. Teraz Janoszek Twoja twarz brzmi znajomo
Dziki występ

Tym utworem Ukraina wygrała Eurowizję. Teraz Janoszek Twoja twarz brzmi znajomo

Fot.: Maciej Zawada/Polsat
sanah mówi fanom „Fora ze dwora!”. „Marcepan” jest już dostępny

sanah mówi fanom „Fora ze dwora!”. „Marcepan” jest już dostępny

Ninja Warrior Polska – trwa casting. Jak się zgłosić?

Ninja Warrior Polska – trwa casting. Jak się zgłosić?

Natalia Janoszek jako ukraińska wokalistka Rusłana wygrała siódmy odcinek show Twoja twarz brzmi znajomo. Aktorka zaśpiewała utwór, który wygrał Eurowizję w 2004 roku – „Wild Dances”.

Odcinek rozpoczął się od występu Krzysztofa Ibisza. Prezenter wcielił się w Krzysztofa Grabowskiego z zespołu Strachy na lachy. Widzowie usłyszeli utwór „Dzień dobry, kocham Cię”.

W musicalowym hicie „Upiór w operze” wystąpiła Daria Marx. Na scenie przeobraziła się w Sarah Brightman. W bajecznej scenerii wykonała wielki utwór „Think of Me”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Daria
fot. Maciej Zawada / Polsat

Oskar Cyms zmierzył się z jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia. Na scenie wystąpił jako Justin Bieber i wykonał utwór sprzed kilku lat o tytule „Hold On”. Zaśpiewał „we all make mistakes” („wszyscy popełniamy błędy”). Mimo że nie zabrakło błędów, jurorzy pozytywnie ocenili występ.

Mam wrażenie, że w ogóle nic cię to nie kosztowało. Wyszedłeś po prostu, byłeś Justinem Bieberem i idziesz do domu. To jest niebywałe, jaki ty jesteś utalentowany. Oglądanie cię na tej scenie jest dużą przyjemnością i ja nie ukrywam, że waśnie po to siedzę w tym programie, dla tej satysfakcji. Bo normalnie to jest tak, że musisz gdzieś podróżować, szukać, odkrywać talenty… a ja tu tylko siedzę, a te talenty tu przychodzą. Przecież to jest sama radość – oceniła zadowolona Małgorzata Walewska.

Twoja twarz brzmi znajomo - Justin Bieber
fot. Maciej Zawada / Polsat

Hit Republiki

Kasia Kołeczek zabrała widzów w podróż do lat 80. Zmierzyła się z charyzmatycznym Grzegorzem Ciechowskim z zespołu Republika. Wykonała kultowy utwór „Telefony”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Kasia Kołeczek
fot. Maciej Zawada / Polsat

Daniel Jaroszek ponownie zaprezentował się w roli kobiety. Wcielił się w Leonę Lewis i zaśpiewał „Bleading Love”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Daniel Jaroszek
fot. Maciej Zawada / Polsat

Następnie widzowie powrócili do lat 80. Tym razem usłyszeli utwór disco „You Spin Me Round” w wykonaniu Julii Kamińskiej, jako Pete Burns z Dead Or Alive.

Julka, dziękuję ci bardzo. Energia petarda! Weszłaś jak Pete Burns w ten numer. Znam ten teledysk na pamięć. Byłaś w tym aktorsko znakomita. Aktorsko petarda, barwowo troszkę mniejsza – taka petardka. Bardzo dobry występ, ale przyzwyczaiłaś nas do takich już bardziej na poziomie występów. Niestety, jesteś bardzo zdolna – ocenił Robert Janowski.

Twoja twarz brzmi znajomo - Julia Kamińska
fot. Maciej Zawada / Polsat

Przedostatnim uczestnikiem odcinka był Piotr Stramowski. Jako Chris Isaak wykonał utwór „Wicked Game”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Piotr Stramowski
fot. Maciej Zawada / Polsat

Ponownie ukraiński utwór

W 2004 roku Ukraina wygrała Eurowizję. Wówczas Rusłana podbiła serca Europejczyków swoim energetycznym występem z piosenką „Wild Dances”. W tę ukraińską wokalistkę w programie Twoja twarz brzmi znajomo wcieliła się Natalia Janoszek. Warto nadmienić, że w drugim odcinku widzowie usłyszeli inny utwór zza naszej wschodniej granicy – „Dancing Lasha Tumbai”.

Natalka, to był twój dzień. Brawo choreografia Kris Crew, oglądało się to lepiej niż teledysk. To był wygar, czad! Urodziłaś się Natalka, między innymi oczywiście, żeby zaśpiewać tę piosenkę dzisiaj – stwierdził Robert Janowski.

Twoja twarz brzmi znajomo - Natalia Janoszek
fot. Maciej Zawada / Polsat

Twoja twarz brzmi znajomo – wyniki

Odcinek wygrała Natalia Janoszek jako Rusłana. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała na rzecz Fundacji KLIMCZOK, która wspiera osoby starsze i samotne.

Tabela wyników w siódmym odcinku Twoja twarz brzmi znajomo:
1. Natalia Janoszek
2. Daria Marx
3. Daniel Jaroszek
4. Piotr Stramowski
5. Krzysztof Ibisz
6. Julia Kamińska
7. Kasia Kołeczek
8. Oskar Cyms

Emisja Twoja twarz brzmi znajomo w piątkowe wieczory o godzinie 20:05 w Polsacie. Show w internecie można oglądać w Polsat Box Go. Za darmo w aplikacji Polsat Go. Powtórka odcinka w niedzielne popołudnie.

Polecamy