Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi! Kto wygrał trzeci odcinek?
Pierwsi będą pierwsi

Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi! Kto wygrał trzeci odcinek?

Fot.: Polsat
Gliniarze – odcinek 898. Włamanie

Gliniarze – odcinek 898. Włamanie

Gliniarze – odcinek 899. Pobity poszukiwany przestępca

Gliniarze – odcinek 899. Pobity poszukiwany przestępca

Za nami trzeci odcinek show Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi! Kto tym razem wygrał czek na 10 tysięcy?

Trzeci odcinek jubileuszowego sezonu rozpoczął występ grupy Colective. Tancerze wykonali energetyczny układ taneczny do utworu „Murder on the Dancefloor”.

Kolejne pokłady energii pojawiły się także od pierwszego występu uczestników. Rockandrollowy wykop dał na wstępie Kacper Kuszewski, którego ostatnio oglądaliśmy we wcieleniu Maryli Rodowicz. Teraz zaszalał jako prawdziwy mężczyzna z męskiego grania, prawdziwe sceniczne zwierzę, Organek w utworze „Wiosna”. By stać się nim, potrzebna była ciężka nie tylko Kacpra, ale także Marcina Przybylskiego, który cierpliwie udzielał lekcji rocka.

Twoja twarz brzmi znajomo - Kacper Kuszewski
fot. Polsat

Maria Tyszkiewicz, która jest niezwykle uzdolniona zarówno wokalnie jak i tanecznie, tego występu trochę się obawiała. Nic dziwnego, bo miała do wykonania utwór „Telephone” Lady Gagi.

Twoja twarz brzmi znajomo - Maria Tyszkiewicz
fot. Polsat

Mateusz Ziółko odnalazł wspólną nić porozumienia z Beatą Kozidrak, bo oboje mają rockową duszę. Niestety, na tym koniec. Kobieca gracja w wykonaniu górala była dość zabawna i piosenka „Upiłam się tobą” rozbawiła jurorów.

Twoja twarz brzmi znajomo - Mateusz Ziółko
fot. Polsat

Aleksandra Szwed wsiadła w wehikuł czasu i znowu zaśpiewała „Fly Away”. Był to jeden z najsłabiej ocenionych wtedy występów artystki, więc wykazała się ogromną odwagą.

Twoja twarz brzmi znajomo - Aleksandra Szwed
fot. Polsat

Duet tym razem wylosowała Katarzyna Skrzynecka, która zaprosiła swojego przyjaciela, Marka Kaliszuka – zwycięzcę II edycji „Twoja twarz brzmi znajomo”. Razem zaśpiewali przepiękny utwór „Prócz Ciebie nic” w wykonaniu Kayah i Krzysztofa Kiljańskiego.

Twoja twarz brzmi znajomo - Katarzyna Skrzynecka
fot. Polsat

Ireneusz Dudek pojawił się na scenie programu w ciele Stefano Terrazzino. Niespożyta energia naszego cudownego Włocha była wystarczająca by stać się prawdziwym Shakin Dudi.

Twoja twarz brzmi znajomo - Stefano Terazino
fot. Polsat

Filip Lato skorzystał z tzw. super mocy Agnieszki Hekiert, która zwykle wybiera zaskakujące metody nauki śpiewu. Ta najnowsza wprost fenomenalnie zadziałała na naszego utalentowanego muzycznie prawnika. Wypił kakao i nagle wydobył z siebie głos Cher i zaśpiewał hit „Believe”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Filip Lato
fot. Polsat

Piosenkę z Eurowizji „Solo” w wykonaniu Blanki miała do przygotowania Barbara Kurdej-Szatan. Według Macieja Zakliczyńskiego to numer bardzo wymagający ruchowo i choreograficznie.

Twoja twarz brzmi znajomo - Basia Kurdej-Szatan
fot. Polsat

Odcinek wygrał Kacper Kuszewski jako Organek. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji „Szczęśliwej Drogi”, która dorosłym wychowankom domów dziecka rozpocząć start w dorosłe życie.

Show jest emitowany w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie. Odcinki w internecie można oglądać w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy