Twoja twarz brzmi znajomo: Maria Tyszkiewicz jako Lady Gaga. Co zaśpiewa?
Wygra odcinek?

Twoja twarz brzmi znajomo: Maria Tyszkiewicz jako Lady Gaga. Co zaśpiewa?

Fot.: Polsat
Przyjaciółki 23 – odcinek 3. Patrycja przekonana o niewinności Wiktora

Przyjaciółki 23 – odcinek 3. Patrycja przekonana o niewinności Wiktora

Gliniarze – odcinek 898. Włamanie

Gliniarze – odcinek 898. Włamanie

Wielkimi krokami zbliża się trzeci odcinek show Twoja twarz brzmi znajomo 20. Co zaśpiewa Maria Tyszkiewicz?

Maria Tyszkiewicz jest piosenkarką i aktorką. Ukończyła Akademię Filmu i Telewizji w Warszawie na kierunku montaż filmowy. Jest też absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej. Od 2007 roku jest związana z Teatrem Studio Buffo.

W 2016 roku wygrała show Twoja twarz brzmi znajomo. W finale wcieliła się w popularną wokalistkę – Rihannę. Fenomenalnie wykonała utwór „Diamonds”. Jednak jej najpopularniejszym występem w programie był utwór Dody„Dżaga”.

Teraz Maria Tyszkiewicz otrzymała zaproszenie do edycji Twoja twarz brzmi znajomo. Najlepsi! Rozpoczęła swoją nową przygodę w show od wcielenia się w Ewę Demarczyk. Natomiast w drugim odcinku zaskoczyła widzów bardzo dobrym odzwierciedleniem teledysku Dua Lipa – „Houdini”.

Co zaśpiewa Maria Tyszkiewicz?

Grzyb był bezlitosny! Po raz kolejny Maria Tyszkiewicz będzie musiała połączyć śpiewanie ze skomplikowaną choreografią. W trzecim odcinku wcieli się w wokalistkę występującą pod pseudonimem Lady Gaga. Jaki utwór zaśpiewa?

Wiadomo już, że aktorka wykona piosenkę „Telephone”. Lady Gaga napisała utwór z myślą o Britney Spears. Jednak ekipa producencka gwiazdy usunęła piosenkę z płyty „Circus”.

Później Lady Gaga postanowiła nagrać piosenkę razem z Beyonce. To była dobra decyzja. „Telephone” był mega hitem 15 lat temu. Do utworu powstał 9-minutowy teledysk, który był kontynuacją historii zaprezentowanej w filmiku do „Paparazzi”.

Jak Maria Tyszkiewicz poradzi sobie z Lady Gagą? Odpowiedź w piątek, 22 marca o godzinie 20:05 w Polsacie. Odcinek będzie można oglądać też w internecie w serwisie Polsat Box Go, gdzie dostępny jest stream kanału telewizyjnego.

Polecamy