Twoja twarz brzmi znajomo: zwyciężczyni przebiła nawet Katarzynę Skrzynecką!
Genialna Ordonówna

Twoja twarz brzmi znajomo: zwyciężczyni przebiła nawet Katarzynę Skrzynecką!

Fot.: Polsat
Love Island: Daniel obgaduję Oliwię. Dziewczyna to słyszy!

Love Island: Daniel obgaduję Oliwię. Dziewczyna to słyszy!

Love Island po przeparowaniu. Dan odchodzi z programu?

Love Island po przeparowaniu. Dan odchodzi z programu?

Za nami drugi odcinek show Twoja twarz brzmi znajomo. Po zeszłotygodniowym triumfie, Katarzyna Skrzynecka musiała zadowolić się drugim miejscem.

Odcinek rozpoczął się od kolorowego występu jurorów. Zaśpiewali „Witajcie w naszej bajce”, wcielając się w postaci z „Akademii Pana Kleksa”.

Oceniany pierwszy numer należał do Marysi Tyszkiewicz, która w trakcie prób musiała najpierw uwolnić głowę, by w końcu rozluźnić ciało. Takie zalecenia otrzymała od Macieja Zakliczyńskiego. Wymagało to nabrania pewności siebie, co ewidentnie szybko się udało, bo występ jako Dua Lipa z piosenką „Houdini” był doskonały.

Twoja twarz brzmi znajomo - Maria Tyszkiewicz
fot. Polsat

Stefano Terrazzino poleciał falsetem w roli, która usypiała go od pierwszej próby. Uwaga od Marcina Przybylskiego, żeby się „odstefanił” nie była tylko żartem. W jego przypadku „odstefanić” oznaczało osłabić energię, zrobić coś od niechcenia, przystopować ekspresję. Trudno było prawdziwemu Włochowi dobrze wypaść w roli F.R. David w utworze „Words”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Małgorzata Walewska i Piotr Gąsowski
fot. Polsat

Filip Lato nie był zadowolony z wylosowanej piosenki, bo wchodzenie w żeńskie role od zawsze było dla niego wyzwaniem. Sylwia Grzeszczak spędzała mu sen z powiek.

Twoja twarz brzmi znajomo - Filip Lato
fot. Polsat

Zwyciężczyni pierwszego odcinka, Katarzyna Skrzynecka była oczarowana przydzieloną jej rolą. W przygotowaniu przez Kasię Hanny Ordonówny czuć było magię już od pierwszej próby. Przeniosła widzów do kina lat 30-tych ubiegłego stulecia w utworze „Na pierwszy znak”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Katarzyna Skrzynecka
fot. Polsat

Soulowa ballada o miłości wpadła w ręce Mateusz Ziółko, który wystąpił jako Sam Smith. Wykonał liryczny utwór „I’m Not The Only One”.

Kacper Kuszewski korzystając z wehikułu czasu wrócił do swojego ulubionego występu. Ponownie wcielając się w Marylę Rodowicz, jednak z pewną różnicą. Obecne wykonanie piosenki „Szparka sekretarka” było odwzorowaniem występu Maryli na koncercie w dawnej Czechosłowacji, a poprzednie było kopią teledysku. To okazało się bez znaczenia, bo oceniała go sama Maryla Rodowicz.

Twoja twarz brzmi znajomo - Mateusz Ziółko i Kacper Kuszewski
fot. Polsat

Aleksandra Szwed wylosowała bardzo trudny emocjonalnie utwór dojrzałej i doświadczonej życiowo Cesarii Evory. By oddać niezwykły nastrój tej interpretacji, wykonała nie tylko ciężką pracę na próbach wokalnych, ale przede wszystkim przygotowywała się aktorsko tak, by wydobyć z Cesarii jej prawdziwe piękno i oddać jej magię.

Aleksandra Szwed
fot. Polsat

Przepełniona energią Basia Kurdej-Szatan zaprosiła na scenę przyjaciela, spontanicznego, szalonego Nicka Sincklera. Stworzyli razem duet: Shakira i Wyclef Jean i zaśpiewali „Hips Don’t Lie”.

Twoja twarz brzmi znajomo - Barbara Kurdej-Szatan i Nick Sinckler
fot. Polsat

Odcinek wygrała Aleksandra Szwed jako Cesaria Evora. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Dom w Łodzi, która daje dom chorym i porzuconym dzieciom. Ola współpracuje z fundacją od 8 lat.

Show jest emitowany w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie. Odcinki w internecie można oglądać w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy