Kosmiczne przeparowanie wciąż odbija się galaktycznym echem na „Wyspie miłości”. Wielkich emocji nie zabraknie w kolejnym odcinku Love Island.

W poprzednim odcinku na wyspiątka czekała kosmiczna niespodzianka. Odgrywając kosmitów oddali się galaktycznej zabawie: tańce, śmiechy, wspólna radość trwała wydawałoby się bez końca. Ale wszystko co dobre ma też swój i koniec. Nieoczekiwanie do willi zawitała Karolina Gilon, zaprosiła Islanderów do Kręgu ognia i ogłosiła, że nadszedł czas na nowe porządki wśród par.

Przekazała Wyspiątkom, że w Polsce zakończyło się właśnie głosowanie na najbardziej ulubionych Islanderów i największą ilość głosów zdobyła Oliwia i Adrian. I to właśnie oni mieli za zadanie całkowicie przeparować Islanderów tak, aby dać szansę relacjom i poznaniu się Wyspiątek w innych konfiguracjach niż dotychczas. Obydwoje mieli dobrać dziewczyny do chłopaków – najbardziej pasujących do siebie.

Według Oliwii i Adriana to Jarek będzie tworzył parę z Zuzą, Rafał w parze będzie budował relacje z Asią, Oliwia spróbuję swoich sił w relacji z nowym uczestnikiem Piotrem, a Daria stworzy nową parę z Danem, z kolei Bartek dołączy do Patrycji, a Emi spróbuje tym razem swoich sił w parze z Adrianem, zaś Wiki stworzy parę z Danielem. Arek, który został jedynym singlem na Wyspie miłości, niestety musiał ją opuścić.

Love Island: Pati i Bartek
fot. Polsat

Złamanie zasad gry

Wyspiątka zostają w nowych parach połączeni wstęgą miłości, by kolejne 24 godzin spędzić nierozerwalnie razem. Wiki niestety nie ma ochoty nawet rozmawiać z Danielem. Zaś Dan jest zawiedziony, że nie może być z Emi. Podejmuje decyzję i rozwiązuje wstęgę.

Jarek czuje z Zuzą coraz mocniejsze więzy i otwiera się przed nią, opowiadając najbardziej bolesną historię z życia. Chłopak nie może powstrzymać łez, gdy mówi, że nigdy nie poznał mamy, a będąc małym chłopcem stracił także ojca.

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 22:00 w TV4. Odcinki w internecie w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy