The Office PL 3 w CANAL+ online i CANAL+ Premium. Kiedy premiera?
Hitowy format

The Office PL 3 w CANAL+ online i CANAL+ Premium. Kiedy premiera?

Fot.: Canal+
Zaskakujący zwycięzca ósmego odcinka Twoja twarz brzmi znajomo

Zaskakujący zwycięzca ósmego odcinka Twoja twarz brzmi znajomo

Julia Wieniawa i morderstwo rodziców chłopaka

Julia Wieniawa i morderstwo rodziców chłopaka

The Office PL powraca z trzecim sezonem. CANAL+ ujawnił datę premiery i zwiastun.

Nowy sezon to nowi bohaterowie, a także nowa pani prezes. Po zwycięstwie nad Michałem w drugim sezonie o awans do centrali w Warszawie, Patrycja od razu przechodzi do działania, zarządzając wprowadzenie nowego napoju z logo Kropliczanki – napoju energetycznego.

Stworzenie nowego produktu od zera to jednak bardzo ciężkie zadanie. Trzeba wybrać logo brandu, wygląd puszki, znaną „twarz” do promocji, powiększyć zespół o nowych pracowników. Wszystko to wprowadza w popłoch i stres skład siedleckiego biura. Krótki deadline na realizację projektu to także test skuteczności Michała.

Młody i dynamiczny zespół Kropliczanki powiększy się o dwie nowe osoby: zastępującego Łukiego, który został „niesłusznie aresztowany” – Tomka (Mateusz Król) oraz zmagającą się z depresją pracownicę HR Kasię (Małgorzata Gorol).

Mateusz Król w obsadzie The Office PL 3
fot. Canal+

W trzecim sezonie The Office PL za kamerę powraca Maciej Bochniak, natomiast za scenariusz odpowiadają niezmiennie Łukasz Sychowicz, Jakub Rużyłło, Mateusz Zimnowodzki i Mateusz Płocha.

Zaczynamy od pracy zespołowej nad najważniejszymi elementami, ale poszczególne odcinki piszemy indywidualnie. Najpierw musimy wymyślić, o czym będzie sezon. Co będzie się działo z Kropliczanką oraz z głównymi bohaterami Michałem, Darkiem, Patrycją, Asią, Adamem. W tym celu spotykamy się i gadamy o wszystkim, tylko nie o tym, o czym powinniśmy – o KSW, UFC czy filmach, serialach, które ostatnio widzieliśmy. Ale w końcu powstaje storyline sezonu. Kiedy wiemy już, do czego dążymy w danych odcinkach na takiej szerszej płaszczyźnie, wtedy możemy powymyślać historie już konkretnie do odcinków np. Michał niezaproszony na parapetówkę, wizyta BHP czy spór o krzyż w schowku – mówi Łukasz Sychowicz, główny scenarzysta serialu.

The Office PL – obsada

Obsada The Office PL to: Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka i Rafał Kowalski.

The Office PL 3
fot. Canal+

Serial realizowany jest przy współpracy z BBC Studios oraz w koprodukcji z Comedy Central Polska. Producentkami ze strony CANAL+ Polska są Beata Ryczkowska i Agnieszka Nejman, natomiast producentem zewnętrznym jest Jake Vision DGA Studio, producentką kreatywną Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jan Kępiński.

Kiedy premiera The Office PL?

Premiera nowych odcinków już 3 listopada w internecie w CANAL+ online. Tego dnia w serwisie zostanie udostępniony cały sezon produkcji. Emisja w TV na antenie CANAL+ Premium.

Polecamy