Przyjaciółki bez Zuzy?! Zmiany w obsadzie serialu
Widzowie komentują!

Przyjaciółki bez Zuzy?! Zmiany w obsadzie serialu

Fot.: Facebook/Przyjaciółki
Zadra z Margaret w kinach. Kiedy premiera?

Zadra z Margaret w kinach. Kiedy premiera?

Anna Dereszowska przytyła! Zobacz zdjęcia!

Anna Dereszowska przytyła! Zobacz zdjęcia!

Już 2 marca na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje 21. sezon serialu Przyjaciółki. Widzowie w internecie są zszokowani opublikowanym przez nadawcę bannerem reklamowym.

Na profilu serialu Przyjaciółki w serwisie Facebook opublikowano grafikę z głównymi bohaterkami. Na zdjęciu nie ma jednak Anity Sokołowskiej, odtwórczyni roli Zuzy.

Pod postem pojawiły się komentarze widzów. Są oni zdziwieni brakiem głównej bohaterki. „A gdzie Zuza?”, „Zuza jest tylko jedna,to już nie będzie to samo…”, „Bez Zuzy to już nie ten serial. Niepotrzebne kombinacje z jej zastępowaniem” – to tylko niektóre z wypowiedzi widzów.

Przyjaciółki – gdzie jest Zuza?

Uspokajamy fanów serialu Przyjaciółki. Zuza pozostaje jedną z głównych bohaterek produkcji. Wiosną 2023 roku bez zmian będzie można śledzić przygody pięciu przyjaciółek. Inga, Patrycja, Anka, Zuza i Marta przeżyją wiele zawirowań. W tle nie zabraknie męskich ról: mężów, kochanków i synów. Ciężka choroba, gwałt, depresja – to tylko wybrane tematy 21. sezonu serialu.

Przyjaciółki
fot. Polsat

Zmiany w obsadzie

W wiosennym sezonie można spodziewać się zmian w obsadzie. Widzowie zobaczą nowe postaci grane przez znanych aktorów. Piotr Stramowski, Bartosz Opania i Ewa Skibińska wniosą do serialu powiew świeżości.

Przyjaciółki – gdzie oglądać?

W internecie Przyjaciółki są już dostępne. W aplikacji Polsat Box Go można obejrzeć już pierwszy odcinek. Za darmo serial udostępniany będzie w serwisie Polsat Go. Emisja w TV Przyjaciółek zaplanowana jest na czwartki. Serial będzie można oglądać w Polsacie o godzinie 21:05.

Polecamy