Anna Dereszowska przytyła! Zobacz zdjęcia!
Widać?

Anna Dereszowska przytyła! Zobacz zdjęcia!

Fot.: Instagram/dereszowska
Przyjaciółki bez Zuzy?! Zmiany w obsadzie serialu

Przyjaciółki bez Zuzy?! Zmiany w obsadzie serialu

Straciła pieniądze przez Tuska! Jak zareagowała?

Straciła pieniądze przez Tuska! Jak zareagowała?

Już 1 marca na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje serial „Lulu”. Anna Dereszowska, która wciela się w główną bohaterkę, w wywiadzie poinformowała, że podczas kręcenia produkcji przytyła.

Anna Dereszowska jest znaną aktorką, która od ponad 20 lat jest obecna na ekranach telewizorów. Wcielała się w postacie w serialach, takich jak Barwy szczęścia, Tajemnica zawodowa i Klub szalonych dziewic. W ostatnim czasie aktorka obecna była na planie Lulu – nowej produkcji Telewizji Polsat.

Na planie serialu nie brakowało pysznych ciast. Lulu, czyli bohaterka w którą wcielała się Anna Dereszowska, jest mistrzynią wyrobów cukierniczych.

W trakcie nagrań nieco przytyłam, bo te wszystkie ciasta potem zjadaliśmy – powiedziała Anna Dereszowska w rozmowie z TV14.

Tort Anny Dereszowskiej

Lulu – kiedy emisja?

Lulu to komedia opowiadająca o pozornie szczęśliwej i idealnej rodzinie. Główna bohaterka, w którą wciela się Anna Dereszowska, piecze hobbystycznie, początkowo tylko dla znajomych. Jednak życie rodziny wywraca się do góry nogami wraz z tortem lądującym na twarzy męża podczas rocznicy ich ślubu. Zdrada Jacka z sąsiadką Mają wychodzi na jaw i doprowadza do konfliktu.

Anna Dereszowska i Przemysław Sadowski
fot. Polsat

Serial Lulu można oglądać w internecie w Polsat Box Go. Produkcja za darmo będzie dostępna również w Polsat Go, tuż po emisji w TV. Polsat pokaże serial w środy o godzinie o godzinie 20:00, emisja po dwa odcinki.

Anna Dereszowska
fot. Polsat

Polecamy