Powraca kultowy serial. Od grudnia w Player.pl
Po 20 latach

Powraca kultowy serial. Od grudnia w Player.pl

Fot.: TVN Warner Bros. Discovery
W Warszawie stanął pomnik szefa idioty. Gdzie się znajduje?

W Warszawie stanął pomnik szefa idioty. Gdzie się znajduje?

Dziennikarka TVN odznaczona przez Andrzeja Dudę

Dziennikarka TVN odznaczona przez Andrzeja Dudę

Po prawie 20 latach powraca serial „Camera Cafe”. Odświeżoną produkcję będzie można oglądać od 25 grudnia w serwisie Player.pl.

„Camera Cafe” to serial komediowy oparty na francuskim formacie. Łącznie powstało 78 odcinków. Produkcja prezentuje przygody pracowników korporacji.

W nowym sezonie – „Camera Cafe. Nowe parzenie” bohaterami będą pracownicy lokalnej firmy znajdującej się w jednym z mniejszych miast na mapie Polski. Niezmiennie centrum wydarzeń pozostaje automat do napojów ciepłych stojący w głównym holu firmy. Miejscu, w którym dzieje się prawdziwe biurowe życie. To swego rodzaju „konfesjonał”, w którym bohaterowie poruszają tematy i dopuszczają się wyznań, o których nie chcą mówić głośno.

W firmie prym wiodą trzej panowie. Jacek (Mateusz Król) i Roman (Adam Bobik) – niekoniecznie pracownicy miesiąca, a do tego mężczyźni, którzy pozornie nadają na zupełnie różnych falach, a jednak są najlepszymi kumplami. Trio uzupełnia Jan (Michał Czernecki), czyli szef z wielkimi marzeniami, aspiracjami i jeszcze większym ego.

W ciemno zaproponowałam rolę Adamowi Bobikowi, ponieważ uważałam i wciąż uważam, że Adam – z którym miałam już przyjemność pracować – byłby w „Camerze Cafe” nie do zastąpienia. Jego dopełnienie przed kamerą stanowi Mateusz Król w roli Jacka. Po zdjęciach próbnych nabrałam przekonania, że stanowią oni duet na miarę Kobieli z Michnikowskim. O ile jednak w każdym biurze może zdarzyć się para pracowników obdarzonych nieprzeciętnym poczuciem humoru, o tyle rzadko zdarza się, aby tworzyli równie doskonały tercet ze swoim ze swoim szefem – w nowej wersji serialu w tej roli Michał Czernecki. Wszyscy trzej, w otoczeniu pozostałych nietuzinkowych postaci, już niedługo pokażą widzom, że w biurze wcale nie musi być nudno – mówi Dorota Kośmicka, producentka serialu „Camera Cafe. Nowe parzenie”.

Camera Cafe. Nowe parzenia
fot. TVN Warner Bros. Discovery

Premiera „Camera Cafe. Nowe parzenie” już 25 grudnia w Player.pl.

Polecamy