Peaky Blinders za darmo w internecie. Hit dostępny na VOD.pl
TVN polskim BBC?

Peaky Blinders za darmo w internecie. Hit dostępny na VOD.pl

Fot.: BBC
Polska firma sponsorem hiszpańskiej LaLiga

Polska firma sponsorem hiszpańskiej LaLiga

Spadające gwiazdy w TVP. Marta Kielczyk prowadzącą

Spadające gwiazdy w TVP. Marta Kielczyk prowadzącą

Serialowa biblioteka serwisu VOD.pl została powiększona o kolejny serial. Użytkownicy mogą obejrzeć w internecie za darmo byrytyjską produkcję Peaky Blinders.

Small Heath, Birmingham w 1919 roku. Miasto należy do Thomasa Shelby i jego rodziny, którzy dowodzą najbardziej wpływowym i budzącym największy postrach gangiem Peaky Blinders. Nazwanym tak ze względu na znak rozpoznawczy – żyletkę wszytą w kaszkiety noszone przez ich członków. Jej przedstawiciele wzbogacają się na nielegalnych zakładach, ochronach oraz czarnym rynku.

Jednak ambicje Tommy’ego sięgają dużo dalej niż bieganie po ulicach. Kiedy z fabryki militarnej znika skrzynia z bronią, widzi w tym swoją szansę awansu w świecie przestępczym. Jak się szybko okazuje nie tylko on śladem cennego ładunku ruszają także dwa inne, rywalizujące ze sobą, gangi – komunistyczni rewolucjoniści oraz Fenanie z IRA, którzy spotykają się na ulicach Small Heats.

Sytuacja robi się coraz bardziej napięta, strach zaczyna królować na ulicach. W tej sytuacji Winston Churchill wysyła do Birmingham bezwzględnego szefa policji z Belfastu, aby zaprowadził porządek w coraz bardziej bezprawnym mieście i odzyskał broń.

Produkcje TVN za darmo w internecie

VOD.pl to serwis należący do TVN Warner Bros. Discovery. W ofercie platformy znajdują się treści z biblioteki właściciela. Za darmo można oglądać seriale BrzydUla, Magda M., Prawo Agaty, Diagnoza, Kasia i Tomek, 19+, Królowe życia, Żony Miami, Kobieta na krańcu świata oraz Milionerzy. Bez opłat dostępne są również trzy pierwsze części kinowego hitu Listy do M.. Z zagranicznych treści znalazły się produkcje, takie jak Most nad Sundem oraz Upadek.

Kompletny pierwszy sezon Peaky Blinders całkowicie za darmo już od 3 sierpnia w VOD.pl. Kolejne pełne serie co tydzień w piątek.

Polecamy