1 marca oferta sieci kablowej została rozszerzona o nowy kanał. Popularna stacja dostępna jest już od pakietu Classic na pozycji 51.

INEA dołączyła do swojej oferty kanał Warner TV. Stacja, należąca do Warner Bros. Discovery, obecna jest na rynku od 2021 roku. Telewizję można oglądać m.in. w Polsat Box (pozycja: 44, 152, 413), Netii (pozycja: 143) i Platformie CANAL+ (pozycja: 106).

Warner TV – ramówka

Warner TV to kanał emitujący kinowe hity oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale. Kanał czerpie z oferty Warner Bros. W każdym miesiącu widzowie mogą liczyć na cykle tematyczne i maratony kinowych hitów. W stałej ramówce emitowane są m.in. takie klasyki, jak Dirty Dancing, Zabójcza broń, Matrix czy Siedem lat w Tybecie. Widzowie mogą oglądać również produkcje serialowe, wśród których znajdują się: 4 Blocks, Doktor Quinn, Strażnik Teksasu czy Tropiciele. Kanał jest nadawany w jakości HD.

Warner Bros., które w tym roku obchodzi stulecie istnienia, tworzy i oferuje rozrywkę na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że coraz więcej widzów zyskuje dostęp do znanych i lubianych, a często również kultowych produkcji naszej wytwórni filmowej. Poszerzenie portfolio kanałów Warner Bros. Discovery dostępnych w ofercie INEA o stację Warner TV to kolejny krok na drodze rozwoju naszej współpracy. Liczymy, że bogata oferta kanału, w tym nowości, jak choćby emitowana na antenie stacji od 7 marca Wataha – zrealizowany przez HBO pierwszy polski serial pokazywany w Warner TV – przyciągną przed ekrany licznych widzów – mówi Dorota Żurkowska, Group Senior Vice President – Revenue w Warner Bros. Discovery w Polsce.

Wataha z HBO

Stacja Warner TV w marcu pokaże polski serial znany z serwisu HBO GO (aktualnie HBO Max). Wataha prezentuje historię funkcjonariuszy Straży Granicznej. Głównym bohaterem produkcji jest funkcjonariusz Straży Granicznej, Wiktor Rebrow (Leszek Lichota), który wybudza się w szpitalu. Przeżył on wybuch jednego z budynków Straży. Emisja w TV po dwa odcinki we wtorki o godzinie 21:00.

Polecamy