Kultowy serial powraca! Moda na sukces ponownie w TV
35 lat serialu

Kultowy serial powraca! Moda na sukces ponownie w TV

Fot.: Instagram/boldandbeautifulcbs
Wpadka podczas wyścigów F1! Kolejne problemy Viaplay

Wpadka podczas wyścigów F1! Kolejne problemy Viaplay

Nowy kanał w ofercie telewizyjnej INEA

Nowy kanał w ofercie telewizyjnej INEA

Nie lada gratka dla fanów serialu Moda na sukces. Opera mydlana powraca do telewizji. Premiera 33. sezonu w Polsce już w połowie marca. Sprawdź, gdzie i kiedy oglądać Modę na sukces.

Moda na sukces to już kultowa opera mydlana. Zadebiutowała w 1987 roku w amerykańskiej telewizji CBS i jest po dziś dzień emitowana. Produkcja prezentuje historię rodziny Forresterów. W tle pojawiają się wielkie pieniądze, miłość, ale też i zdrady.

Moda na sukces 33 – gdzie oglądać?

Już 20 marca widzowie w Polsce premierowo obejrzą 33. sezon Mody na sukces. W nowych odcinkach nie zabraknie emocji związanych z Forresterami. Moda na sukces w TV będzie można oglądać w Red Carpet. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. Ponadto opera mydlana oferowana jest online. Moda na sukces w internecie jest dostępna w serwisie Red Go.

Telenowele w Red Carpet TV

Ramówka Red Carpet TV to nie tylko informacje ze świata show-biznesu, ale również seriale i telenowele. Bonanza jest kultową pozycją emitowaną przez tę stację. Ponadto widzowie kanału mogą oglądać pozycje, takie jak Burza i Pierwsza dama.

Jak odbierać Red Carpet?

Red Carpet TV to kanał satelitarno-kablowy. Jest dostępny w ofertach wielu operatorów kablowych, m.in. UPC (pozycja 162 lub 420), Netia (pozycja 118) oraz Orange (pozycja 346). Platforma CANAL+ oferuje Red Carpet na pozycji 232. W Polsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat) kanał nie jest dostępny. Można samodzielnie wyszukać stację. Parametry Red Carpet TV to: częstotliwość: 10834, polaryzacja: pionowa, symbol rate: 27500, Standard DVB-S2.

Polecamy