Za nami kolejny odcinek show Love Island. Wyspa miłości. Co się wydarzyło?

Love Island. Wyspa miłości płonie rozpalonym żarem wśród Islanderów, a tymczasem w drugiej willi zakończył się smutny seans, w którym bohaterami byli partnerzy Islanderek i ich niechlubne zachowania.

Dziewczyny nie ukrywały złości. Były rozczarowane i zawiedzione tym co niestety oglądały. Dla Patrycji stało się oczywiste, że Dan oszukał ją, więc nie ma szansy na jakiekolwiek próby powrotu do tej pary. Zuza była rozwścieczona i nie daje szansy na żadne wytłumaczenia.

Love Island - Casa Nova
fot. Polsat

A tymczasem w willi panie zorganizowały iście luksusowy pokaz w sexy bieliźnie. Zasiedli wszyscy w pierwszym rzędzie i z niecierpliwością oczekiwali na wyjście seksownych modelek. Dla chłopaków to była niezła gratka, za każdym razem, gdy wychodziła kolejna Islanderka wznosili głośne okrzyki i wraz z gromkimi brawami komplementowali wszystkie modelki.

Love Island - Amanda

W drugiej rundzie panowie wystąpili ze swoimi popisowymi tańcami. Prowokacyjnie prężyli się w kontrowersyjnych slipach. Ale dziewczynom zabawa odpowiadał i z przyjemnością oceniały talent taneczny i estradowy kolegów. One również wyłoniły swojego faworyta. Został nim bezkonkurencyjny Dan.

Co robi się na placu zabaw?

W romantycznym nastroju każda świeża, ale niepotwierdzona para miała szansę bliżej się poznać. Z plastikowych kul losowali pytania, które nawzajem sobie zadawali. Oj było pikantnie i czasem bardzo zaskakująco. Amanda dowiedziała się, że Dan miał 60 partnerek, Angelika wyznała, że najbardziej odważnie ubrała się w bardzo sexy lateksowy strój, Ola przyznała Rafałowi, że nie ogląda filmów porno, a Sylwia zwierzyła się Matiemu, że uprawiała seks na placu zabaw.

Dziewczyny miały misję do wykonania. Otóż, zebrały się w Kręgu ognia, aby wspólnie ustalić, która para zasłużyła na kryjówkę. Jednomyślnie dziewczyny zdecydowały, że czas na kryjówkę należy się Angelice i Mateuszowi. Para nie kryła zadowolenia. Ale ich intymne spotkanie poprzedzone było obszernym wywiadem z Mateusza strony. Wypytywał Angelikę o wiele kwestii, więc duch romantyzmu być może schował się na chwilę.

Love Island - kryjówka
fot. Polsat

A to tylko przedsmak przed zawirowaniami, których można spodziewać się w kolejnym odcinku. Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 22:00 w TV4.

Polecamy