Te liczby padły PRZED Losowaniem LOTTO. Widzowie nie mieli tego zobaczyć!
Ale wpadka!

Te liczby padły PRZED Losowaniem LOTTO. Widzowie nie mieli tego zobaczyć!

Fot.: YouTube/ LOTTO. Radość wygrywania
Pokemon w TV i online. Gdzie obejrzeć?

Pokemon w TV i online. Gdzie obejrzeć?

Poznaliśmy finalistów Twoja twarz brzmi znajomo!

Poznaliśmy finalistów Twoja twarz brzmi znajomo!

1 maja widzowie TVP3 nie kryli zaskoczenia. Na 30 minut przed oficjalnym Losowaniem LOTTO stacja zaprezentowała wyniki Kaskady.

Wygrana w Lotto to marzenie wielu osób. A co by było, gdyby wcześniej poznać wyniki któregoś z losowań? 1 maja było to możliwe dzięki Telewizji Polskiej.

Około godziny 21:27, tuż po zapowiedzi Dziennika regionów, widzowie TVP3 zobaczyli losowanie Kaskady LOTTO. Na ekranie można było zaobserwować wylosowane liczby, a wśród nich między innymi 17, 6, 18, 24… Prowadząca, Agata Jasińska spokojnym głosem czytała kolejne liczby: „dwadzieścia jeden, czternaście”. Dopiero potem urwano transmisję ze Studia LOTTO i przełączono na widoki z polskich miast.

Czy Lotto oszukuje?

Czy wśród widzów były osoby, które od razu pobiegły do kolektury? Tego nie jesteśmy w stanie stwierdzić. Jednak uspokajamy. To nie było wcześniej nagrane losowanie, ale próba generalna przed wejściem o 22:00. Informacja ta była widoczna na ekranie telewizorów. W prawym dolnym rogu wyświetlał się dopisek PRÓBA ANTENA. Wylosowane liczby były nieważne.

Kaskada Lotto - liczba 24
fot. TVP
Lotto - Agata Jasińska
Agata Jasińska – fot. YouTube /
LOTTO. Radość wygrywania

Fakt, że Totalizator Sportowy realizuje próbę nie jest czymś zaskakującym. W 2009 roku w internecie umieszczono pełne nagranie tego wydarzenia. Losowanie LOTTO prowadził Daniel Wieleba.

Co to jest Kaskada LOTTO

Kaskada to gra organizowana od 2011 roku. Maszyna losująca wybiera 12 z 24 liczb. Cena kuponu to 2 złote. Uczestnik zabawy nie może wybrać liczb, zawsze gra się na tzw. „chybił-trafił”. Na kuponie są dwa zestawy po 12 unikalnych liczb. W grze można trafić co najmniej 6 liczb, a od ośmiu trafionych jest już wypłacana wygrana.

Losowania LOTTO można oglądać w TVP3 oraz w internecie serwisie YouTube.

Żródło: Forum Media2

Polecamy