To już oficjalne, Telewizja Polsat zrealizuje kolejną edycję show Taniec z gwiazdami. Widzowie zobaczą występy gwiazd na parkiecie tanecznym wiosną 2024 roku.

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami to talent show oparty na formacie BBC Worlwide Productions. Początkowo program można było oglądać w TVN (emitowany pod nazwą Taniec z gwiazdami). W 2014 roku prawa do formatu zostały przejęte w Telewizji Polsat. Do tej pory stacja zrealizowała trzynaście edycji show.

W ostatnich dniach pojawiło się wiele informacji na temat zawieszenia prac nad kolejną edycją „Tańca z gwiazdami”. Początkowo program był szykowany do ramówki jesień 2023. Show miał być emitowany o nowej porze – w niedzielne wieczory.


„Taniec z gwiazdami” pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polsat. Informację tę potwierdził Edward Miszczak w rozmowie z Plejeda.pl. Dyrektor programowy poinformował, że chciałby odświeżyć format. Pojawić się ma nowa scenografia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Na ten moment nie wiadomo, kto wystąpi w Taniec z gwiazdami 14. W portalach plotkarskich pojawia się wiele nazwisk, a wśród nich: Jarosław Bieniuk, Zosia Zborowska, Krystian Wieczorek i Helena Englert.

Polecamy