Gliniarze 15 – odcinki 848-852. Sylwia ucieka z domu
Opisy odcinków

Gliniarze 15 – odcinki 848-852. Sylwia ucieka z domu

Fot.: Polsat
Gala MOVE 2 w internecie. Jak oglądać za darmo?

Gala MOVE 2 w internecie. Jak oglądać za darmo?

Szósty odcinek Twoja twarz brzmi znajomo. Kto wygrał?

Szósty odcinek Twoja twarz brzmi znajomo. Kto wygrał?

Kolejny tydzień z serialem Gliniarze przed nami. Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Tytułowi Gliniarze to trzy pary policyjnych detektywów: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak), a także naczelnik Wydziału Kryminalnego Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski) i komendant Centralnego Biura Policji Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski).

Odcinek 848 – porwanie dziewczynki

Porwana zostaje kilkuletnia dziewczynka. Zrozpaczeni rodzice początkowo podejrzewają brata matki dziecka, z którym mieli spór majątkowy. Okazuje się jednak, że ojciec dziewczynki od samego początku próbuje zataić przed detektywami mroczną prawdę dotyczącą swojej przeszłości. Dochodzi także do dramatycznych wydarzeń domu babci Olgi. Krystyna zostaje napadnięta przez Sylwię, która ucieka ze zrabowanymi oszczędnościami kobiety.

Gliniarze - odcinek 848
fot. Polsat

Odcinek 849 – handel ludźmi

Przypadkowa kontrola drogówki doprowadza do uwolnienia młodej kobiety będącej ofiarą handlu ludźmi. Jej zeznania sugerują, że wśród innych ofiar była zaginiona kilka lat wcześniej młoda dziewczyna. Policjanci trafiają na trop handlarzy i poszukiwanej dziewczyny, nabierają jednak podejrzeń co do jej roli w szajce. Odbicie uwięzionych kobiet jest dopiero początkiem dramatycznej akcji policyjnej, w której toku zagrożone staje się życie postronnych osób.

Gliniarze - odcinek 849
fot. Polsat

Odcinek 850 – zemsta

Jeden z początkujących warszawskich policjantów zostaje wmieszany w przestępczą aferę. Sprawa dotyczy jego ojca, który miał kryminalną przeszłość. Okazuje się, że to dawny informator Olgierda, z którym detektyw współpracował przed laty. Mężczyźnie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo ze strony bezwzględnego gangstera, który szuka zemsty. Sprawa szybko komplikuje się, gdy we wszystko okazuje się zamieszany kolejny policjant, a gangster nie odpuszcza. Czy dawny informator okaże się nadal lojalny? Czy dopadnie go jego przeszłość?

Gliniarze - odcinek 850
fot. Polsat

Odcinek 851 – rodzina zastępcza

Dochodzi do porwania kilkuletniej dziewczynki pochodzącej z rozbitej rodziny. Pierwsze tropy w śledztwie prowadzą do jej matki, która leczy się psychiatrycznie. Detektywi rozpoczynają poszukiwania kobiety, podczas których zagłębią się w świat ofiar przemocy domowej. Adam i Olga, wspierani przez policyjną psycholog Dominikę Sęk, próbują odkryć prawdę na temat relacji kobiety z własną córką. Jak szokująca prawda stoi za zniknięciem dziewczynki?

Olga zwierza się Adamowi ze swoich problemów z Sylwią, która uciekła z domu. Nie mogąc namierzyć dziewczyny, Adam i Olga decydują się poprosić o pomoc Wikę – nastolatkę, która kilkukrotnie pomagała im w poprzednich śledztwach. Czy wspólnie odnajdą Sylwię?

Gliniarze - odcinek 851
fot. Polsat

Odcinek 852 – pogróżki

W domu majętnego biznesmena dochodzi do włamania. Ciężko ranna zostaje córka mężczyzny, która nakryła włamywaczy, a on sam otrzymuje kolejne pogróżki. Detektywi podejrzewają że głównym motywem była nie kradzież, lecz chęć zemsty na rodzinie. Sprawcy pozostają nieuchwytni, a ofiarom nadal grozi wielkie niebezpieczeństwo. Okazuje się, że klucz do rozwiązania sprawy kryje się w przeszłości jednego z członków rodziny, a zagrożenie nadchodzi z najmniej spodziewanej strony.

Gliniarze - odcinek 852
fot. Polsat

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie. Serial w internecie dostępny jest w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy