Szósty odcinek Twoja twarz brzmi znajomo. Kto wygrał?
Po raz pierwszy

Szósty odcinek Twoja twarz brzmi znajomo. Kto wygrał?

Fot.: Polsat
Gliniarze 15 – odcinki 848-852. Sylwia ucieka z domu

Gliniarze 15 – odcinki 848-852. Sylwia ucieka z domu

Mateusz Morawiecki „uczestnikiem” show Twoja twarz brzmi znajomo

Mateusz Morawiecki „uczestnikiem” show Twoja twarz brzmi znajomo

Szósty odcinek Twoja twarz brzmi znajomo przeszedł do historii. Pierwsze zwycięstwo w programie zaliczyła Pola Gonciarz.

Jako pierwsza na scenie wystąpiła Lady Gaga. W tę artystkę wcieliła się Magdalena Kumorek. Widzowie usłyszeli hit „Paparazzi” z pierwszej płyty wokalistki.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 6 - Magdalena Kumorek
fot. Polsat

Andrzej Zaucha pojawił się pod postacią Jakuba Gąsowskiego, który z wielką pokorą pochylił się nad postacią. Aktor wykonał znany utwór „C’est la vie – Paryż z pocztówki”.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 6 - Jakub Gąsowski
fot. Polsat

Marcin Januszkiewicz poznał ciężar odpowiedzialności, bo do występu szykowała go królowa polskiej muzyki klubowej – Reni Jusis, czyli wokalistka, w którą się wcielał. Po przerwie reklamowej widzowie usłyszeli hit „Kiedyś Cię znajdę?”.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 6 - Marcin Januszkiewicz
fot. Polsat

Kto nie zna Phila Collinsa i jego hitu „Against All Odds (Take A Look At Me Now)”? Skoro nie tylko zna, ale też docenia go przedstawiciel młodego pokolenia, Kuba Szmajkowski, to znaczy, że to prawdziwa legenda. Z tym utworem w Twoja twarz brzmi znajomo zmierzył się wokalista.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 6 - Kuba Szmajkowski
fot. Polsat

Nick Sinckler wylosował piosenkę „Woman” afroamerykańskiej raperki Doja Cat. By bardziej uwiarygodnić postać, wokalista postanowił nawet zrzucić kilka kilogramów.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 6 - Nick Sinckler
fot. Polsat

Następnie na scenę wkroczyła Jagoda Szydłowska jako Alicia Keys. Widzowie usłyszeli jeden z najbardziej znanych utworów wokalistki „Girl on fire”.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 6 - Jagoda Szydłowska
fot. Polsat

Siódmy występ należał do Poli Gonciarz, która miała wielkie szczęście podczas ostatniego losowania. W tym odcinku miała możliwość zmierzenia się z wyjątkowym utworem Sinead O’Conor „Nothing Compares 2U”.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 6 - Pola Gonciarz
fot. Polsat

Ewelina Flinta dostała bardzo pozytywny i taneczny numer Pharrella Williamsa „Get Lucky”.

Jak ty się ruszasz. Ja już się nie mogę doczekać wspólnego bankietu. Będzie się działo. Ten głos miałaś tak niski, że dla mnie to już trochę za nisko. Trochę jak Kizo albo Popek – ocenił Paweł Domagała.

Twoja twarz brzmi znajomo 19 - odcinek 6 - Ewelina Flinta
fot. Polsat

Odcinek wygrała Pola Gonciarz jako Sinead O’Conor. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Azylu pod Psim Aniołem. Tabela wyników w szóstym odcinku:
1. Pola Gonciarz
2. Jagoda Szydłowska
3. Kuba Szmajkowski
4. Jakub Gąsowski
5. Nick Sinckler
6. Magdalena Kumorek
7. Marcin Januszkiewicz
8. Ewelina Flinta

Show Twoja twarz brzmi znajomo jest emitowane w piątki o godzinie 20:05 w Polsacie. Program można oglądać również w internecie w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy