Gliniarze 15 – odcinki 823-827. Co wydarzy się w nowym sezonie?
Morderstwa, porwania

Gliniarze 15 – odcinki 823-827. Co wydarzy się w nowym sezonie?

Fot.: Polsat
Maciej Rock odchodzi ze stacji. Kto go zastąpi?

Maciej Rock odchodzi ze stacji. Kto go zastąpi?

HBO Max – premiery wrzesień 2023. Filmy i seriale – co oglądać?

HBO Max – premiery wrzesień 2023. Filmy i seriale – co oglądać?

Gliniarze powracają do Telewizji Polsat. Od 4 września stacja będzie emitować nowe odcinki serialu. To już 15. sezon produkcji.

Tytułowi Gliniarze to trzy pary policyjnych detektywów: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak), a także naczelnik Wydziału Kryminalnego Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski) i komendant Centralnego Biura Policji Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski).

Odcinek 823 – handel ludźmi

Trwają gorączkowe poszukiwania trzech kobiet porwanych przez seryjnego zabójcę. To dramatyczna walka z czasem. W trakcie śledztwa okazuje się, że okrutny sprawca zaplanował wszystko co do drobnego szczegółu, ale tym razem nie działał sam. Tropy prowadzą do bezwzględnych handlarzy ludźmi. Czy Olgierdowi uda się uratować którąkolwiek z porwanych? A może kolejne kobiety dołączą do długiej listy ofiar seryjnego mordercy?

Gliniarze - odcinek 823
fot. Polsat

Odcinek 824 – porwanie dzieci

Do tragicznych wydarzeń dochodzi w jednym z warszawskich domów, gdzie zasztyletowana zostaje opiekunka, a będące pod jej opieką dzieci znikają w tajemniczych okolicznościach. W trakcie śledztwa wychodzi na jaw, że ze sprawą powiązany może być ojciec dzieci, który miał z opiekunką płomienny romans. Konflikt pomiędzy Arturem Królem a byłą dziewczyną Wojtka Bogusza, Kiki, zostaje zażegnany. Kobieta opuszcza miasto, żeby rozpocząć nowe życie, Wojtek wraca natomiast do Irlandii.

Gliniarze - odcinek 824
fot. Polsat

Odcinek 825 – tajemniczy pedrive

Do CBP trafia pendrive, na którym są dane dotyczące domniemanego przestępstwa gospodarczego na dużą skalę. Kiedy policjanci ustalają kim jest nadawca pendrive’a, okazuje się że osoba ta zniknęła w niejasnych okolicznościach. Detektywi rozpoczynają walkę z czasem, rozpracowując równolegle międzynarodową szajkę przemytniczą. Konflikt Natalii z Darią, biologiczną matką Antosia, zaostrza się. Na czas rozstrzygania przez sąd sprawy o rozwiązanie adopcji chłopiec trafia z powrotem do domu dziecka.

Gliniarze - odcinek 825
fot. Polsat

Odcinek 826 – morderstwo bankiera

Zamożny bankier ginie od uderzenia tępym narzędziem. Okoliczności wykluczają motyw rabunkowy, a trop prowadzi do uzależnionego od narkotyków brata bankiera, który próbował wyłudzić od niego pieniądze. Śledztwo komplikuje się, kiedy na komputerze bankiera detektywi dokonują szokującego odkrycia. Jaką mroczną prawdę skrywał mężczyzna? Kto tak naprawdę stoi za jego śmiercią?

Gliniarze - odcinek 826
fot. Polsat

Odcinek 827 – zaginięcie dziecka

W podwarszawskiej miejscowości dochodzi do zaginięcia dziewczynki. Śledczy odkrywają, że lokalna komenda powiatowa prowadzi już sprawę innego, równie tajemniczego napadu na nastolatkę. Wkrótce okazuje się, że w okolicy grasuje przestępca seksualny, który od kilku tygodni jest na wolności. Śledczy rozpoczynają poszukiwania mężczyzny, nie wiedząc, jak wstrząsającego odkrycia dokonają. Czy uda im się uratować nastoletnią Sonię?

Olga Lipska zostaje wyrzucona z mieszkania, które wynajmowała. Postawiona pod ścianą nocuje na komendzie, co ściąga na nią uwagę inspektora Zarębskiego oraz Adama, który oferuje jej pomoc. Czy Olga zdecyduje się przyjąć pomocną dłoń swojego partnera?

Gliniarze - odcinek 827
fot. Polsat

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie. Serial w internecie dostępny jest w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy