Gessler powraca do „MasterChef Junior”. Kiedy nowy sezon?

Gessler powraca do „MasterChef Junior”. Kiedy nowy sezon?

Fot.: TVN
Znana telewizja kończy nadawanie. „Globalna strategia Warner Bros. Discovery”

Znana telewizja kończy nadawanie. „Globalna strategia Warner Bros. Discovery”

W marcu TVN rozpocznie emisję nowej edycji talent show „MasterChef Junior”. Na widzów programu czeka niespodzianka. Dania uczestników oceni Magda Gessler znana z dorosłej edycji programu.

Magda Gessler, prowadząca „Kuchenne rewolucje”, w wiosennej ramówce pojawi się w nowej roli. Będzie gościem jednego z odcinków „MasterChef Junior”. Restauratorka oceni dania przygotowane przez młodych kucharzy. Na ten moment nie wiadomo, w którym odcinku pojawi się Magda Gessler.

Gościem ósmej edycji talent show będzie również piosenkarka Sara James. Zwyciężczyni „The Voice Kids” i uczestniczka „Eurowizji Junior” ostatnio zasłynęła wspólnym występem z Black Eyed Peas – najpierw w „America’s Got Talent”, a później podczas wydarzenia „Sylwester marzeń”. Ponadto uczestników „MasterChef Junior” odwiedzi aktor Adam Zdrójkowski z ojcem Dariuszem.

Jury MasterChef Junior

W ósmej edycji „MasterChef Junior” nie będzie zmian w jury. Potrawy uczestników oceniać będą: Anna Starmach, Michel Moran oraz Tomasz Jakubiak. Do jury nadchodzącej edycji nie powróci Mateusz Gessler, który prowadzi show w konkurencyjnej stacji.

MasterChef Junior 8 – kiedy emisja w TV

Program „MasterChef Junior 8” będzie można oglądać od 5 marca w TVN. Emisja w TV w niedziele o godzinie 20:00. Talent show dostępne będzie również w internecie w serwisie Player.pl.

Polecamy