Bracia – nowy serial Telewizji Polsat. Kiedy i gdzie oglądać?
Bez Królikowskiego

Bracia – nowy serial Telewizji Polsat. Kiedy i gdzie oglądać?

Fot.: Polsat/Wojciech Ostrowski
TVN przerwał transmisję skoków. Piotr Żyła mniej ważny od reklam

TVN przerwał transmisję skoków. Piotr Żyła mniej ważny od reklam

HBO Max – premiery marzec 2023. Filmy i seriale – co oglądać?

HBO Max – premiery marzec 2023. Filmy i seriale – co oglądać?

8 marca w Polsat Box Go będzie miał premierę nowy polski serial Bracia. Produkcja opowiada historię czterech braci, którzy walczą o swoje miejsce w świecie, a ogromny wpływ na ich wybory ma surowe wychowanie ojca.

Bracia to historia o pokonywaniu własnych słabości, lęków i potrzebie miłości, która rozkłada na czynniki pierwsze relacje rodzinne i związki partnerskie. Wybory dokonywane przez bohaterów są trudne i nieoczywiste. Mimo że głównymi postaciami serialu są mężczyźni, a motorem wydarzeń męska perspektywa, to porządek w ich świecie budują kobiety – matka, żony, kochanki, przyjaciółki.

Bracia – kim są bohaterowie?

Widzowie poznają rodzinę Dobrowolskich w przełomowym dla niej momencie. Najstarszy Piotr (Piotr Stramowski) – architekt, biznesmen i perfekcjonista otacza się murem zbudowanym ze stereotypów, Alek (Mateusz Kościukiewicz) – psycholog-terapeuta, próbuje uporać się z własnymi demonami, Wojtek (Damian Kret) – kucharz-marzyciel stara się utrzymać równowagę pomiędzy zbudowanym przez siebie światem a rzeczywistością oraz najmłodszy Adam (Nikodem Rozbicki) – szalony muzyk wciąż uciekający od problemów dorosłości. Głową tej rodziny jest surowy ojciec Jerzy (Jan Frycz).

W obsadzie produkcji znaleźli się również między innymi: Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, Dominika Kachlik, Anna Smołowik oraz Aleksandra Grabowska. Za reżyserię serialu odpowiada Maciej Migas. Muzykę skomponowali Patryk Kumór i Dominik Buczkowski, znani z produkcji hitów na Eurowizję.

Antoni Królikowski poza obsadą

Początkowo rolę jednego z braci miał zagrać Antoni Królikowski. Aktor jednak zrezygnował z udziału produkcji, ponieważ „musiał zadbać o swoje zdrowie”. Oświadczenie aktora zostało wydane chwilę po aferze z walką sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Antoni Królikowski został jednym z włodarzy gali freak-fightowej, Royal Division, która chciała zorganizować tego typu wydarzenie po rozpoczęciu wojny w Ukrainie.

Bracia – kiedy i gdzie oglądać?

Nowe odcinki serialu Bracia będą trafiały do serwisu Polsat Box Go w środy. Produkcja będzie dostępna w pakiecie Polsat Box Go Premium. Emisja w TV jest planowana w późniejszym terminie. Na ten moment nie wiadomo, kiedy Bracia będzie można oglądać w Polsacie.

Żródło: Pomponik.pl

Polecamy