Roksana Węgiel w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Kto jeszcze wystąpi?
Nowi uczestnicy

Roksana Węgiel w Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Kto jeszcze wystąpi?

Fot.: Polsat
Maciek nowym uczestnikiem „Farmy”. Kim jest?

Maciek nowym uczestnikiem „Farmy”. Kim jest?

Komedia Pies i kot wkrótce w kinach. Kiedy premiera?

Komedia Pies i kot wkrótce w kinach. Kiedy premiera?

Już w marcu na antenę Telewizji Polsat powróci Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Kto wystąpi w 14. edycji programu?

Telewizja Polsat ujawniła pierwszych uczestników show. Na parkiecie zatańczą: Roksana Węgiel, Maciej Musiał i Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Maciej Musiał

Maciej Musiał jest absolwentem Akademii Sztuk Teatralnych im. S. Wyspiańskiego w Krakowie. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów młodego pokolenia. Pierwszy raz na szklanym ekranie pojawił się w wieku 6 lat. Od tamtej pory wystąpił w wielu produkcjach, nie tylko telewizyjnych, ale również filmowych. Popularność zdobył dzięki roli Tomka Boskiego serialu Rodzinka.pl.

Maciej Musiał
fot. Polsat

Publiczność miała okazję zobaczyć go także w takich serialach, jak: Ojciec Mateusz, Ludzie Chudego, Hotel 52 i Prawo Agaty. Zasilił także ekipę sezonu Czasu Honoru – Powstanie, a także zagrał w dwóch sezonach serialu Krew z krwi. Ponadto, wcielił się w rolę Jaśka Meli w pełnometrażowej produkcji kinowej Mój Biegun opowiadającej o historii najmłodszego w historii zdobywcy obu biegunów w ciągu jednego roku, który jest niepełnosprawny. Wiosną 2013 roku dołączył do ekipy The Voice Of Poland, gdzie był współprowadzącym.

Aktor zagrał również jedną z głównych ról w pierwszej polskiej produkcji platformy Netlflix – serialu 1983, którego był także koproducentem. Maciek wziął także udział w długo wyczekiwanej produkcji Netflixa – amerykańskim Wiedźminie. Z kolei w 2019 roku amerykański magazyn Forbes umieścił go na liście najbardziej wpływowych gwiaz dw Europie w rankingu 30 under 30.

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel jest 19-letnią piosenkarką, autorką tekstów i najpopularniejszą nastolatką w naszym kraju. Jako pierwsza w Polsce zwyciężyła w międzynarodowym konkursie Eurowizji Junior, co czyni ją już postacią historyczną. Jej płyty oraz single pokrywają się platyną, a na koncert przychodzą dziesiątki tysięcy fanów.

Dzięki swojemu wyczuciu stylu i niesztampowej urodzie jest ona ambasadorką międzynarodowych marek premium np. Tezenis. Została najlepszą marką osobistą 2023 roku w kategorii „Inspiracja młodego pokolenia”.

Roksana zdobyła też wiele nagród wokalnych takich jak: MTV Europe Music Award, Bestseller Empiku, Bursztynowego Słowika czy innych jak: Nickelodeon Kids Choice Awards. Wielokrotnie była też nominowana do Fryderyków.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to archetyp kobiecości: twarda i krucha. Dzielna i wrażliwa. Dowcipna i refleksyjna. Mama Antka, Jaśka, Julii, Marceliny i Ksawerego. Wykreowała Grażynkę z Klanu – należąca do panteonu postaci serialowych w Polsce.

Aktorka wspierająca, otwarta i aktywnie działająca producentka, dla której najważniejsze w życiu są spotkania bez granic. Od paru lat w Kudowie Zdroju łączy polskich i czeskich artystów na Festiwalu CZ-PL im. Pawła Królikowskiego, który organizuje z rodziną, wypełniając testament męża i spełniając się w roli mecenaski kultury na arenie międzynarodowej

Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami w niedziele o godzinie 20:00 w Polsacie, od 3 marca.

Polecamy