Paulina Sykut-Jeżyna i Jerzy Mielewski jurorami w programie Polsatu
Ocenią potrawy

Paulina Sykut-Jeżyna i Jerzy Mielewski jurorami w programie Polsatu

Fot.: Polsat
Dorota Gardias i Krzysztof Skórzyński zaśpiewają kolędy w TVN

Dorota Gardias i Krzysztof Skórzyński zaśpiewają kolędy w TVN

Polsat ujawnia kolejną zagraniczną gwiazdę Sylwestrowej Mocy Przebojów

Polsat ujawnia kolejną zagraniczną gwiazdę Sylwestrowej Mocy Przebojów

W Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia Polsat News zaprasza na specjalny odcinek programu „Jesteśmy na dzieci”. Gwiazdy stacji wraz z podopiecznymi Fundacji Polsat przygotują świąteczne potrawy.

W programie zobaczymy, jak drużyny rywalizują w przygotowywaniu tradycyjnych potraw świątecznych. Jak informuje nadawca, atmosfera pełna śmiechu, radości i wzruszeń sprawi, że widzowie poczują magię nadchodzących świąt Bożego Narodzenia.

Do drużyny Ewy Wachowicz, prezenterki Polsatu, dołączy Paweł Kosiacki – członek zarządu Fundacji Polsat – oraz dwóch podopiecznych fundacji. Pierwszy z nich, Adam Wiśniewski, niedawno spełniał w programie swoje marzenia. Nagrał napisany przez siebie utwór razem z Kasią i Jackiem Sienkiewiczami z Kwiatu Jabłoni. Szymon Woldan to chłopiec zmagający się z cukrzycą typu pierwszego. Drużyna wspólnie przyrządzi pierogi z suszonymi śliwkami, barszcz czerwony i pierniczki.

Drugą drużynę poprowadzi Adam Borowicz, kucharz, który występuje w programie nie po raz pierwszy. W jego drużynie pojawi się Hania i Milena, które korzystały z turnusów rehabilitacyjnych „Verano dla dzieci”, długofalowego projektu przygotowanego przez Fundację Polsat dla dzieci z chorobami dróg oddechowych. Dołączą do nich prezes Fundacji Polsat, Krystyna Aldridge-Holc oraz Agnieszka Grzegorczyk, członek zarządu fundacji. Wspólnie przygotują przepyszne pierogi z kapustą i grzybami, zupę z suszonych grzybów oraz makówki – śląski smakołyk świąteczny.

Efekty w trakcie pracy będą próbować i porównywać, związani od lat z Fundacją Polsat, Paulina Sykut-Jeżyna oraz Jerzy Mielewski. Po całym dniu gotowania wszyscy wspólnie zasiądą do stołu, by skosztować przysmaków.

Świąteczny odcinek „Jesteśmy dla dzieci” w niedzielę, 24 grudnia o godzinie 13:30 w Polsat News.

Polecamy