Na Wspólnej – odcinek 3779. Miodowy tydzień państwa Żbików
Będzie zabawnie

Na Wspólnej – odcinek 3779. Miodowy tydzień państwa Żbików

Fot.: TVN/Tomasz Urbanek
Na Wspólnej – odcinek 3778. Monika wyprowadza się z domu

Na Wspólnej – odcinek 3778. Monika wyprowadza się z domu

Gliniarze – odcinek 893. W polu kukurydzy…

Gliniarze – odcinek 893. W polu kukurydzy…

Nadszedł marzec 2024, a wraz z kolejnym miesiącem nowe odcinki Na Wspólnej. Co wydarzy się w odcinku numer 3779?

Kasia i Darek przyjeżdżają na miodowy tydzień do małego hotelu w górach. Szukają relaksu i intymności, a tymczasem… ktoś podmienia im walizkę! Na dodatek Żbik zwraca uwagę na mężczyznę, który wykłóca się z obsługą hotelu. Darek blednie i wyraźnie chce uniknąć spotkania z delikwentem!

Beata i Paweł mają problem – Wójcikowa nie może dostosować godzin pracy do swoich potrzeb. Przy małym dziecku to niemożliwe. Na dodatek na postoju taksówek Beata popada w konflikt z kolegami: klientka chce jechać tylko z kobietą i nie interesuje jej kolejka – oznajmia, że ma złe doświadczenia z taksówkarzami! Wójcikowa bierze kurs, a później dowiaduje się, że… koledzy złożyli na nią skargę. Trafia ją szlag!

Na Wspólnej - odcinek 3779
fot. TVN / Tomasz Urbanek

Czerski dzwoni do Oli i chce się umówić. Młoda Zimińska odmawia – musi przygotować się do jutrzejszej rozprawy Adamowicza, walczącego o prawo do opieki nad córką. Po południu Ola jednak wpada do Mariusza – potrzebuje jego bliskości! Ich namiętne chwile przerywa… córka Czerskiego. Wszyscy troje są bardzo zaskoczeni, jednak Amelia ma dla taty większą rewelację – chce z nim zamieszkać!

Na Wspólnej – odcinek 3779 do zobaczenia w TV w poniedziałek, 4 marca o godzinie 20:15 w TVN. Serial w internecie dostępny jest w serwisie Player.pl.

Polecamy