Hit CANAL+ w internecie. Wszystkie odcinki już dostępne
Co oglądać?

Hit CANAL+ w internecie. Wszystkie odcinki już dostępne

Fot.: Canal+
Rewolucja w „Tańcu z gwiazdami”

Rewolucja w „Tańcu z gwiazdami”

Julia Kamińska ponownie wygrała w Twoja twarz brzmi znajomo

Julia Kamińska ponownie wygrała w Twoja twarz brzmi znajomo

W serwisie CANAL+ online dostępne są już wszystkie odcinki serialu Emigracja XD. Produkcja prezentuje przygody dwóch przyjaciół – Malcolma i Stomila.

Na widzów w dwóch ostatnich odcinkach czeka jeszcze więcej szaleństwa i absurdu. Główni bohaterowie, Malcolm i Stomil, po nieudanych biznesach z właścicielką strip-clubu i wywołaniem konfliktu z trzema najgroźniejszymi gangami w Londynie, lądują na farmie kapusty.

Ich nowa praca znajduje się na dalekiej, angielskiej prowincji. Mogą się tam jednak poczuć swojsko, bo większość załogi pochodzi z Europy Środkowo-Wschodniej. Okazuje się, że na farmie można spotkać również znajomych. Sielankowym życiem w gospodarstwie wstrząsa jednak tajemniczy wypadek jednego z mniej lubianych pracowników.

Emigracja XD
fot. Canal+

Emigracja XD w internecie

Emigracja XD to komedia drogi o podróży dwóch ziomków z bardzo małego miasta do bardzo Wielkiej Brytanii. Z Europejskiej Stolicy Agrestu do centrum Londynu. Pełna absurdalnych sytuacji i totalnie odjechanych bohaterów.

Obsada serialu Emigracja XD składa się między innymi z Tomasza Włosoka i Michała Balickiego w rolach głównych. Ponadto w serialu występują Paulina Gałązka, Adam Bobik, Piotr Trojan, Jarosław Boberek, Katarzyna Bujakiewicz, Andrzej Zieliński, Agnieszka Suchora, Michał Czernecki, Debbie Arnold, Mikołaj Chroboczek i Marcin Miodek.

Jarosław Boberek i Katarzyna Bujakiewicz
fot. Canal+

CANAL+ online jest serwisem, gdzie można oglądać Emigracja XD. Wszystkie odcinki serialu są już dostępne. Emisja w TV na antenach Grupy CANAL+

Polecamy