15. sezon serialu Gliniarze się rozkręca. Co wydarzy się w kolejnym tygodniu?

Tytułowi Gliniarze to trzy pary policyjnych detektywów: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak), a także naczelnik Wydziału Kryminalnego Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski) i komendant Centralnego Biura Policji Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski).

Odcinek 843 – tajemnicza śmierć

Wczesnym rankiem na ulicy umiera młody mężczyzna. Świadkowie zeznają, że do śmierci denata prawdopodobnie przyczynił się inny mężczyzna, który następnie zbiegł z miejsca zdarzenia. Detektywi rozpoczynają poszukiwania podejrzanego i odkrywają, że działał na zlecenie zorganizowanej grupy przestępczej. Badając jego motywy, ustalają, że próbował chronić bliską mu osobę, która została porwana. Detektywi ścigają się z czasem, aby odnaleźć porywaczy i ocalić życie kobiety. Tymczasem Julka i Max mają dla Szwarca zaskakującą wiadomość.

Gliniarze - odcinek 843
fot. Polsat

Odcinek 844 – porwanie dzieci

Na oczach zrozpaczonej matki zostaje porwana dwójka jej dzieci. Podejrzenie pada na mieszkającego w pobliżu mężczyznę, skazanego za pedofilię. Gdy detektywi sprawdzają ojca dzieci, znajdują w jego telefonie niepokojącą historię wyszukiwania. Krystian jest przybity po pogrzebie ojca. Mimo że nie byli blisko, policjant przeżywa tę stratę.

Gliniarze - odcinek 844
fot. Polsat

Odcinek 845 – gwałciciel ofiarą czy sprawcą?

Mężczyzna po odbyciu wyroku za gwałt na nieletniej zostaje brutalnie napadnięty i okaleczony. Podejrzenia padają na ojca ofiary, który mógł szukać zemsty. Adam i Olga ustalają jednak, że sprawa jest bardziej zawiła, a napastnikiem może być ktoś z rodziny mężczyzny. Dramatyczny finał udowodni, że dźgnięty nożem degenerat nie powinien nigdy opuścić murów więzienia.

Gliniarze - odcinek 845
fot. Polsat

Odcinek 846 – napad na taksówkarza

Dochodzi do brutalnego napadu na kierowcę taksówki. Mężczyzna w ciężkim stanie trafia do szpitala, a ślady na miejscu pobicia wskazują na motyw rabunkowy. Wkrótce detektywi wpadają na kolejny trop, który prowadzi ich do okolicznego klubu MMA. Detektywi, za zgodą szefa CBP, podejmują ryzykowną grę pod przykrywką. Czy Kuba i Krzysiek odnajdą się w rolach zawodników MMA? I czy odkryją prawdę, mimo krwi na rękach? Filip i Natalia rozpoczynają współpracę z mecenas Buczyńską, która ma pomóc im w sprawie Antosia. Czy adopcja chłopca zakończy się happy end’em?

fot. Polsat

Odcinek 847 – zaginiona nastolatka

Pełnoletnia licealistka wyjeżdża pod namiot i znika bez śladu. Detektywi odkrywają, że na wycieczkę nie wybrała się z przyjaciółmi, tylko z niedawno poznanym chłopakiem. Trop prowadzi do miejscowości pod Warszawą, a niedługo później w pobliskim lesie detektywi znajdują zwłoki towarzysza zaginionej. Co tak naprawdę stało się z dziewczyną? Czy detektywi wygrają wyścig z czasem i zdołają ją uratować? Wszyscy na komendzie gratulują Olgierdowi awansu nad podkomisarza. Jak nowe stanowisko wpłynie na doświadczonego detektywa?

Gliniarze - odcinek 847
fot. Polsat

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie. Serial w internecie dostępny jest w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy