Serial Gliniarze prezentuje mroczne zagadki kryminalne. Z jakimi sprawami zmierzą się w kolejnym tygodniu policjanci?

Tytułowi Gliniarze to trzy pary policyjnych detektywów: Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak), Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i Olga Lipska (Natalia Brudniak), a także naczelnik Wydziału Kryminalnego Piotr Zarębski (Dariusz Dłużewski) i komendant Centralnego Biura Policji Robert Szwarc (Zbigniew Kozłowski).

Odcinek 828 – stalker pomaga

Młoda modelka zostaje napadnięta przez zamaskowanego napastnika na oczach podglądającego ją z ukrycia stalkera. Mężczyzna wzywa pomoc, jednak ucieka z miejsca zdarzenia. Kobieta zostaje trwale okaleczona. Pierwsze podejrzenia padają na jej stalkera, który od miesięcy wysyła jej wiadomości i listy. W toku śledztwa okaże się, że ofiara ma więcej wrogów, niż myśli. Natomiast Filip z ukrycia obserwuje biologiczną matkę Antosia, Darię. Odkrywa jej związek z cwanym prawnikiem, Igorem Hasslerem. Natalia obawia się brutalnej walki o chłopca.

Gliniarze - odcinek 828
fot. Polsat

Odcinek 829 – influencerka

Internetowa celebrytka i jej dziecko dostają pogróżki. Podejrzenia padają na byłego męża celebrytki, z którym ta jest skonfliktowana ze względu na córkę. Detektywi zaczynają jednak wątpić w prawdomówność celebrytki i wiarygodność jej zeznań o groźbach. Chcą zatrzymać kobietę, ale niespodziewanie ta zostaje porwana. Ewelina ma nadzieję, że w jej przedszkolu otworzą nową grupę. Razem z Krystianem liczą na to, że Franek się do niej dostanie, co rozwiąże część ich problemów.

Gliniarze - odcinek 829
fot. Polsat

Odcinek 830 – gwałciciel

Dochodzi do gwałtu na młodej kobiecie – ofiara zostaje niespodziewanie znaleziona w mieszkaniu, które od pewnego czasu wystawione jest na sprzedaż. Pierwsze podejrzenia padają na właściciela mieszkania, ale okazuje się, że w sprawę zamieszany może być dawny najemca, pozostający w konflikcie z właścicielem.

Gliniarze - odcinek 830
fot. Polsat

Odcinek 831 – zemsta

Dochodzi do napaści i ciężkiego pobicia 30-letniego Damiana. Detektywi ustalają, że mężczyzna był z konflikcie z byłą żoną Klaudią, która odebrała mu prawa do opieki nad ich 6-letnim synem. W trakcie śledztwa okazuje się, że mężczyzna mógł być także zamieszany w handel nielegalnymi samochodami oraz był w konflikcie z mężczyzną, u którego policjanci znajdują zdjęcia jego syna. Jaki plan na życie miał pobity mężczyzna? Kto zlecił jego pobicie? Natomiast Kuba odwiedza Pati w barze, który ta od niedawna prowadzi. Między policjantem a byłą informatorką wyraźnie iskrzy.

Gliniarze - odcinek 831
fot. Polsat

Odcinek 832 – przykrywka

Pod Warszawą dochodzi do porwania właścicielki hotelu. Działania detektywów ujawniają przestępczy proceder na terenie obiektu. Okazuje się również, że porwana kobieta nie jest taka niewinna, jak się początkowo wydawało. Prawda o sprawcy porwania okaże się szokująca i dotyczy dramatycznych wydarzeń z jego przeszłości. Tymczasem na komendzie krążą plotki o rzekomej kontroli w sprawie dotychczasowej służby Olgierda i Krystiana. Okazuje się, że działania wydziału wewnętrznego dotyczą jedynie Olgierda i będą miały decydujący wpływ na jego przyszłość na komendzie.

Gliniarze - odcinek 832
fot. Polsat

Gliniarze od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00 w Polsacie. Serial w internecie dostępny jest w serwisie Polsat Box Go.

Polecamy