Gdzie oglądać The Traitors. Zdrajcy?

Gdzie oglądać The Traitors. Zdrajcy? Show w internecie i w telewizji. Kto odpada z programu?

Formuła The Traitors inspirowana jest popularną i angażującą grą Mafia. Uczestnicy programu potajemnie dzieleni są na „lojalnych” i „zdrajców”. Ich misją jest przede wszystkim dotrwanie do końca, ukończenie serii wyzwań i zdobycie nagrody pieniężnej.

Wszyscy twierdzą, że są lojalni. Zadaniem tych prawdziwych jest rozpracowanie i zidentyfikowanie zdrajców oraz wypędzenie ich z zamku. Z kolei tytułowi zdrajcy mogą i będą się bronić, „mordując” kolejnych lojalnych.

Kto odpada? Zasady

Podczas pierwszego wspólnego spotkania przy okrągłym stole, uczestnicy dzieleni są potajemnie przez prowadzącą na zdrajców i lojalnych. Lojalni nie wiedzą, ilu jest zdrajców, z kolei sami zdrajcy działają w porozumieniu.

W trakcie gry, lojalni muszą jak najszybciej odkryć, kim są zdrajcy i ich wyeliminować podczas codziennych obrad okrągłego stołu. Jednocześnie, muszą zachowywać się tak, aby nie zwrócić na siebie uwagi, aby sami nie zostali „zamordowani”.

Każdy odcinek zawiera misje, które wszyscy uczestnicy wykonują jako grupa. Zadania nagradzane są złotymi monetami, które trafiają do wspólnej puli. Zarówno lojalni jak i zdrajcy mają ten sam cel – zdobyć jak największą ilość pieniędzy.

Walka o główną nagrodę rozgrywa się między tymi, którzy wytrwają w programie do końca. Jeżeli w grupie potencjalnych zwycięzców są tylko lojalni, dzielą oni między sobą nagrodę główną. Jeśli jest choć jeden zdrajca, ta grupa zgarnia pulę.

Gdzie oglądać? W TV i w internecie

The Traitors. Zdrajcy można oglądać w TVN od 28 lutego. Show jest pokazywany w środy o godzinie 21:35. W internecie program jest obecny w serwisie Player. Platformy Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Polsat Box Go, TVP VOD nie mają w swojej ofercie The Traitors. Zdrajcy.

Centrum pomocy

Wpisz nazwę programu, kanału TV lub stacji radiowej a my podpowiemy gdzie możesz ją znaleźć.

Polecamy