Gdzie oglądać Sprawiedliwi – Wydział kryminalny?

Gdzie oglądać Sprawiedliwi – Wydział kryminalny? Serial w internecie i w telewizji. Kiedy nowe odcinki programu Telewizji Polsat?

Serial Sprawiedliwi – Wydział kryminalny to mrożące krew w żyłach historie kryminalne. Widzowie obserwują przygody policjantów kryminalnych z Wrocławia. Na ich czele stoi Edward Kubis (Marek Włodarczyk) – naczelnik wydziału. W serialu prezentowane są też prywatne losy bohaterów.

Sprawiedliwi – Wydział kryminalny – kiedy nowe odcinki?

Nowe odcinki serialu będą emitowane w sezonie wiosna 2024, od 4 marca. W nowej serii jeszcze więcej intrygujących zagadek, trzymających w napięciu wydarzeń i mocny przewodni wątek kryminalny sezonu, który okaże się jedną z najmroczniejszych spraw w historii serialu.

Akcja pierwszego odcinka rozpoczyna się trzy miesiące po wydarzeniach finału jesiennej serii. Na komendzie dochodzi do istnego trzęsienia ziemi, w którego epicentrum znajduje się Naczelnik Kubis, a kolejne wypadki przybierają jeszcze bardziej gwałtowny obrót.

Obsada, bohaterowie

Obsada serialu Sprawiedliwi – Wydział kryminalny to: Marek Włodarczyk, Kamila Ściborek, Gabriela Oberbek, Magdalena Margulewicz, Anna Prus, Pola Dębkowska, Anna Antoniewicz, Michał Mrozek, Paweł Izdebski, Tomasz Radawiec, Magdalena Szczerbowska, Tomasz Sobczak, Przemysław Kapsa, Andrzej Popiel, Karolina Głąb.

Gdzie oglądać? W TV i w internecie

Sprawiedliwi – Wydział kryminalny można oglądać w TV4. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. W internecie serial jest obecny w serwisie Polsat Box Go. Platformy Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Player, TVP VOD nie mają programu w swojej ofercie.

Stare odcinki serialu Sprawiedliwi – Wydział kryminalny są emitowane między innymi w TV6 i Polsat Seriale.

Centrum pomocy

Wpisz nazwę programu, kanału TV lub stacji radiowej a my podpowiemy gdzie możesz ją znaleźć.

Polecamy