Gdzie oglądać Policjantki i policjanci?

Gdzie oglądać Policjantki i policjanci? Serial w internecie i w telewizji. Kiedy nowe odcinki programu Telewizji Polsat?

Serial Policjantki i policjanci to historie zwykłych mieszkańców miast. Widzowie obserwują przygody policjantów z Wrocławia. W serialu prezentowane są też prywatne losy bohaterów.

Policjantki i policjanci – kiedy nowe odcinki?

Nowe odcinki serialu będą emitowane w sezonie wiosna 2024, od 4 marca. W nowym sezonie Mikołaj Białach (Mariusz Węgłowski), wspierany przez niezawodny zespół wrocławskiej komendy, zmierzy się w pojedynku z wyjątkowo groźnym i przebiegłym przestępcą, a prywatnie zmagał się będzie z przeciwnościami, jakie napotyka jego miłość do Idy.

W niebezpieczeństwie znajdzie się Góral i jego ukochana Tamara, a związek Natalii i Marka czekają chwile próby. Zagrożona będzie również Lena, którą po akcji z Zapałą, będzie starał się chronić Szulc, nieświadomy, że to niejedyne problemy, z jakim boryka się jego żona. Emilka, po przejściach z Krzyśkiem, postanowi żyć dalej, nie oglądając się za siebie, choć rzeczywistość nie do końca jej na to pozwoli.

Mimo przeciwności, w życiu policjantów nie zabraknie też sukcesów i radosnych chwil, a przyjaźń i miłość pozwoli im stawić czoła wyzwaniom losu. W tym sezonie na komendzie pojawią się także nowi policjanci, a gościnnie wystąpią w serialu znane i lubiane gwiazdy.

Obsada, bohaterowie

Obsada serialu Policjantki i policjanci to: Anna Bosak, Alicja Dąbrowska, Anna Kukawska, Mariusz Węgłowski, Paweł Kowalczyk, Wojciech Sikora, Paweł Okoński, Wojciech Sukiennik, Przemysław Puchała.

Gdzie oglądać? W TV i w internecie

Policjantki i policjanci można oglądać w TV4. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 19:00. W internecie serial jest obecny w serwisie Polsat Box Go. Platformy Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Player, TVP VOD nie mają programu w swojej ofercie.

Stare odcinki serialu Policjantki i policjanci są emitowane między innymi w TV6.

Centrum pomocy

Wpisz nazwę programu, kanału TV lub stacji radiowej a my podpowiemy gdzie możesz ją znaleźć.

Polecamy