Gdzie oglądać Pamiętniki z wakacji?

Gdzie oglądać Pamiętniki z wakacji? Serial w internecie i w telewizji. Kiedy nowe odcinki programu Telewizji Polsat?

Serial Pamiętniki z wakacji opowiadają historie Polaków udających się na wakacje do ciepłych krajów. Widzowie obserwują problemy młodych ludzi poszukujących miłości, czy też rozterki starszych osób po raz pierwszy udających się na wakacje All Inclusive.

Pamiętniki z wakacji – kiedy nowe odcinki?

Nowe odcinki serialu będą emitowane w sezonie wiosna 2024, od 4 marca. W nowej serii śledzić będziemy dwie różne historie, kontynuowane przez kilkanaście kolejnych dni. W bohaterkę jednej z nich, wcieli się Dagmara Kaźmierska, która zagra Grażynę z Polski, od niedawna mieszkającą na Gran Canarii i prowadzącą tam własny bar. Jej spokój legnie w gruzach, gdy na wakacje przyjedzie do niej jej 19-letnia córka z koleżanką.

W nowym sezonie poznamy też historię kierowcy TIR-a, który został milionerem i na Gran Canarii postanowił spełnić swoje marzenia, losy rodziny Kowalskich, usiłujących odbudowywać na wyspie nadszarpnięte stażem i okolicznościami więzy rodzinne, przygody trzech kumpli bez grosza przy duszy, lecz z głowami pełnymi najdziwniejszych pomysłów, uroczego singla poszukującego miłości oraz paczkę przyjaciół, którzy na wyspie zrewidują swoje pragnienia, aby na końcu odnaleźć swe prawdziwe połówki.

Gdzie oglądać? W TV i w internecie

Pamiętniki z wakacji można oglądać w TV4. Emisja od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 21:00. W internecie serial jest obecny w serwisie Polsat Box Go. Platformy Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Player, TVP VOD nie mają w swojej ofercie Pamiętników z wakacji.

Stare odcinki serialu Pamiętniki z wakacji są emitowane między innymi w TV6. Kiedyś program był obecny w Polsat, POLO TV.

Centrum pomocy

Wpisz nazwę programu, kanału TV lub stacji radiowej a my podpowiemy gdzie możesz ją znaleźć.

Polecamy