Gdzie oglądać Love Island. Wyspa miłości?

Gdzie oglądać Love Island. Wyspa miłości? Kiedy nowy sezon Love Island PL? Reality show w internecie i w telewizji.

W randkowym show Love Island. Wyspa miłości single już pierwszego dnia łączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. Ich sielanka nie trwa jednak długo, ponieważ w willi regularnie pojawiają się nowi mieszkańcy, których obecność z pewnością spowoduje spore zamieszanie.

Obecni w programie uczestnicy muszą decydować czy chcą zmienić partnera, czy pozostać przy swoim pierwszym wyborze. Ci najmniej lubiani, albo odtrąceni przez dotychczasowego partnera żegnają się z programem.

Love Island. Wyspa miłości – kiedy nowy sezon?

Pierwszy sezon programu był pokazywany w 2019 roku. Reality show można oglądać w TV co sezon. Tak też będzie, gdy nadejdzie wiosna 2024. Nowy sezonLove Island. Wyspa miłości 9 będzie można oglądać od 4 marca.

Gdzie oglądać? W TV i w internecie

Od niedawna Love Island. Wyspa miłości można oglądać w TV4. Nowa edycja będzie pokazywana od poniedziałku do piątku i w niedziele o godzinie 22:05. W internecie program jest obecny w serwisie Polsat Box Go. Platformy Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Player, TVP VOD nie mają w swojej ofercie Love Island PL.

Centrum pomocy

Wpisz nazwę programu, kanału TV lub stacji radiowej a my podpowiemy gdzie możesz ją znaleźć.

Polecamy