Spot TVN Wiosna 2023 – jaka piosenka? Polski utwór na Eurowizję!
Do Something!

Spot TVN Wiosna 2023 – jaka piosenka? Polski utwór na Eurowizję!

Fot.: Agnieszka Jurek-Opalińska/TVN
Fakty TVN o 19:30. Zaprasza Piotr Kraśko!

Fakty TVN o 19:30. Zaprasza Piotr Kraśko!

Pokolenie Ikea od 3 marca w kinach. Zobacz zwiastun!

Pokolenie Ikea od 3 marca w kinach. Zobacz zwiastun!

Telewizja TVN zaprezentowała spot wiosna 2023. Jaka piosenka została wykorzystana w filmiku? Jest to polski utwór z krajowych preselekcji do Eurowizji.

Spot TVN promuje wiosenne pozycje ramówkowe. Widzowie mogą zobaczyć gwiazdy produkcji: Kuba Wojewódzki, Mój agent, Milionerzy, Co za tydzień, Chyłka, Kto to wie?, Dzień dobry TVN, MasterChef Junior, Azja Express, Skazana oraz Kuchenne rewolucje.

Spot TVN – jaka piosenka?

Wiadomo, jaka piosenka pojawia się w tle spotu TVN. Stacja wykorzystała utwór Plastic – Do Something. Piosenka brała udział w preselekcjach do Eurowizji 2008. Duet jednak nie wygrał konkursu, przegrywając z Isis Gee.

Grupa Plastic opowiedziała portalowi Polska Płyta – Polska Muzyka, o czym jest piosenka ze spotu TVN. Do Something ma sprowokować ludzi do działania. Nie musi to być nic ambitnego, jak na przykład ratowanie planety. Wystarczy, że słuchacz zrobi cokolwiek, np. uśmiechnie się do nieznajomego.

Hasło promujące sezon wiosna 2023 w TVN to: „Wszystkie wymiary rozrywki”. Cześć ujęć filmiku wizerunkowego nagrano z wykorzystaniem ekranów ledowych. Ważną rolę w wiosennym spocie pełni światło. Podczas nagrań wykorzystano m.in. oświetlenie laserowe. Zobacz spot TVN wiosna 2023!

Wiosenna ramówka TVN ruszy 27 lutego.

Żródło: Polska Płyta - Polska Muzyka

Polecamy