Detektywi powracają do TVN. Co wydarzy się w pierwszy odcinkach?
Powrót formatu

Detektywi powracają do TVN. Co wydarzy się w pierwszy odcinkach?

Fot.: TVN/FOKUSMEDIA.COM.PL
„Nie słuchajmy mamy” w hymnie 4FUN Kids? Nadawca komentuje

„Nie słuchajmy mamy” w hymnie 4FUN Kids? Nadawca komentuje

Przyjaciółki 22 – odcinek 1. Zuza ma nawrót raka

Przyjaciółki 22 – odcinek 1. Zuza ma nawrót raka

Już 4 września po kilkuletniej przerwie na antenę TVN powróci format „Detektywi”. Wiadomo już, jakie kryminalne sprawy pojawią się w pierwszy odcinkach.

Anna Potaczek i Maciej Dębosz, bohaterowie W11 – Wydział kryminalny, łączą siły, aby w swoim biurze detektywistycznym rozwiązywać nowe sprawy kryminalne. Widzowie zobaczą opowieść o życiu, o problemach, które mogą przytrafić się każdemu. Jak informuje nadawca, wiele odcinków będzie odnosić się do aktualnych i ważnych wydarzeń, znanych z pierwszych stron gazet czy programów interwencyjnych.

Serial paradokumentalny Detektywi będzie emitowany trzy razy w tygodniu, od poniedziałku do środy o godzinie 16:50 w TVN.

Odcinek 1 – Kat

Do detektywów zgłasza się 33-latka, którą ktoś próbował potrącić samochodem. Klientka i jej partner podejrzewają, że sprawczynią jest była żona mężczyzny. Wkrótce ktoś przysyła klientce bombę. W wyniku wybuchu ciężko ranny zostaje partner kobiety, a kurier, który dostarczył przesyłkę walczy w szpitalu o życie. Okazuje się również, że 33-latka nie powiedziała detektywom całej prawdy o swojej rodzinie.

Anna Potaczek – fot. TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Odcinek 2 – Po 20 latach

Klientem detektywów jest mężczyzna, którego policja podejrzewa o zabójstwo żony. Po 20 latach od zniknięcia kobiety jej ciało zostaje odnalezione w piwnicy. Mąż ofiary przez cały ten czas był przekonany, że zona zostawiła go dla innego. Sam wychował dwóch synów. 50-latek jest zszokowany odkryciem i prosi detektywów, by udowodnili jego niewinność oraz znaleźli prawdziwego mordercę sprzed 20 lat.

Maciej Dębosz
Maciej Dębosz – fot. TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Odcinek 3 – Czas umierać

Detektywi Anna Potaczek i Maciej Dębosz na prośbę klienta ustalają okoliczności śmierci jego matki. Mężczyzna podejrzewa, że do śmierci kobiety doprowadziła jego siostra, która ma długi i, jak się wkrótce okazuje, podrobiła testament zmarłej. Kluczowe dla śledztwa mogą być informacje od ratowników medycznych, którzy potwierdzili zgon kobiety.

Polecamy